Wydanie nr 264/2021, Wtorek 21.09.2021
imieniny: pokaż (9 imion)Bernardyna, Hipolit, Jonasz, Marek, Laurenty, Mateusz, Ifigenia, Bożeciech, Melecjusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Wychowanek UKS Bombek zagrał w hokejowym Turnieju Czterech Narodów.

Wychowanek UKS Bombek zagrał w hokejowym Turnieju Czterech Narodów. fot. UKS Bombek
Wychowanek UKS Bombek SP3 uczestniczył w Turnieju Czterech Narodów. Turniej odbywał się w mieście Gyor na Węgrzech w dniach 5-8 lutego br. Michał Nawrocki w trakcie trzech meczy strzelił jedną bramkę i zaliczył też jedną asystę w rywalizacji reprezentacji Polski do lat 18.

Niestety reprezentacja przegrała wszystkie trzy mecze: 2-5 z Japonią, 2:7 z Ukrainą i 2:3 z Węgrami. Zespoły z Ukrainy i Japonii do rywalizacji przystąpiły z zawodnikami starszymi o rok i to oni zajęli kolejno pierwsze i drugie miejsce w turnieju. Polska reprezentacja po zaciętym meczu, który zakończył się wynikiem remisowym w regulaminowym czasie gry (2:2) i pięciominutowej dogrywce nie dającej rozstrzygnięcia, uległa dopiero w rzutach karnych.

Michał Nawrocki, wychowanek UKS Bombek, obecnie zawodnik niemieckiego DEG Dusseldorf w tym meczu był jednym z aktywniejszych zawodników reprezentacji, notując w statystykach 5 celnych strzałów, z których jeden z nich trafił do siatki rywali. Ostatecznie Polacy zajęli 4 miejsce.

Turniej był jednym ze sprawdzianów reprezentacji U18 przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata w hokeju na lodzie, które odbędą się w Asiago we Włoszech w kwietniu br.

Zachęcamy najmłodszych do uczestnictwa w nieodpłatnych  zajęciach otwartych Klubu UKS Bombek codziennie od poniedziałku do czwartku w godz 15.30 -16.15 na darmowe nauki jazdy na łyżwach dla dzieci pod fachową opieką wykwalifikowanych trenerów (dla dzieci od 4 - 10 lat).

 

Informacja i zdjęcia: UKS Bombek

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Hokej


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.