Wydanie nr 266/2021, Czwartek 23.09.2021
imieniny: pokaż (10 imion)Bogusław, Liwiusz, Tekla, Boguchwała, Libert, Zachariasz, Zachary, Krzysztof, Elżbieta, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Wychowanek UKS Bombek z Malborka zagra w reprezentacji Polski.

Wychowanek UKS Bombek z Malborka zagra w reprezentacji Polski. fot. UKS Bombek
54 bramki padły w Regionalnej Lidze Hokeja na Lodzie. W nadchodzącym czasie przed zawodnikami z Malborka kolejne wyzwania.

Świetnie spisują się zawodnicy UKS Bombek SP3, wygrywając kolejny mecz w RLHL, tym razem z wiceliderem rozgrywek - Orły Borowiak Czersk. Przez cały mecz to drużyna Bombka SP3 przeważała i stwarzała więcej sytuacji bramkowych, prowadząc do przerwy 5:3. Jeszcze minutę przed końcową syreną, wynik na tablicy dający pewną wygraną 10 - 7 nieco rozluźnił szeregi wychowanków UKS, którzy w przeciągu 30 sekund dali strzelić sobie 2 bramki, 2 sekundy przed końcem meczu od remisu zawodników z Malborka uratował słupek... Dzięki wygranej UKS Bombek SP3 przesunął się na 3 miejsce w tabeli z taką samą ilością punktów, co Orły z Czerska. Prowadzi w tabeli Bombers Malbork, który tym razem pauzował. W składzie UKS zagrali: Szymon Cyganowski - 4 bramki, Mateusz Mozołowski - 2 , Bartosz Seńko - 1, Kacper Dorobek - 1, Łukasz Piór - 1, Kacper Szyszkowski, Piotr Sadowski i Sławomir Nawrocki. Szymon z 27 bramkami jest wiceliderem w klasyfikacji najlepszych strzelców. Za tydzień kolejne rozgrywki RLH, mecze będą rozgrywane jak zwykle w niedzielę w godzinach od 7.30 do 13 - zapraszamy do kibicowania.

Sukcesy zawodników z Malborka.

Michał Nawrocki otrzymał powołanie do reprezentacji Polski w kategorii U18 na Turniej Czterech Narodów w węgierskim Gyor, w której zagrają reprezentacje Japonii, Węgier i Ukrainy w dniach 5 - 8 lutego br. Michał walczy o miejsce w składzie na Mistrzostwa Świata, które odbędą się w kwietniu we Włoszech. Michał w tym sezonie gra w najwyższej klasie rozgrywkowej U17 w Niemczech w Klubie DEG Dusseldorf, który aktualnie zajmuje 4 miejsce w tabeli niemieckiej ligi. Michał z 12 bramkami jest drugim strzelcem w klasyfikacji klubu.

Michał Sadowski rozegrał dwa mecze w miniony weekend - przegrany po dogrywce z Polonią Bytom 3:4 i wygrany 6:4 z Zagłębiem Sosnowiec, Michał asystował przy jednej z bramek. SMS którego barwy nasz zawodnik reprezentuje zajmuje 7 miejsce w tabeli na 13 sklasyfikowanych w I lidze zespołów.

Bartosz Grabara zagrał 20 minut w wygranym meczu z Tychami 7:5 w I lidze hokeja na lodzie, Klub MKS Sokoły którego barw broni nasz zawodnik zajmuje 10 miejsce w lidze. Bartek będzie uczestniczył w finale Ogólnopolskiej Olimpiady młodzieży juniorów młodszych, która będzie walczyła o medale MP.

Żak młodszy UKS Bombek SP3, który wspólnie z UKS Wikingowie tworzy zespół U12, a także U14, rozegrał dwa mecze w Poznaniu. Niestety obydwa mecze z Koziołkami Poznań nasi mali zawodnicy przegrali, ale PTH to najlepszy zespół w tych rozgrywkach, który z 10 pkt przewagi prowadzi w tabeli nad Legią Warszawa. W składzie malborskiego zespołu zagrali: Maks Jóźwiak, Marcel Sarnowski, Kacper Cybulski, Cyprian Rabażyński, Mateusz Kolitz, Patryk Wojciechowski, Iga Rutkowska, Justyna Adamczyk, Franek Łaszkiewicz, Kornel Malec, Hubert Błażewicz, Bartosz Dobrzyński, Mariusz Muczeński, Michał Mitkowski. Za tydzień U12 zagra z zespołem z Bydgoszczy, a U14 z Legia Warszawa.

Turniej w Malborku.

W dniach od 13 do 15 marca br. na lodowisku w Malborku rozegrany zostanie międzynarodowy turniej na lodzie w kategorii U15 lat z udziałem zespołu z Hiszpanii.

UKS Bombek zaprasza na darmowe zajęcia nauki jazdy na łyżwach dla najmłodszych codziennie od poniedziałku do czwartku w godz. 15.30 – 16.15 oraz 16.15 - 17 dla dla najmłodszych, którzy chcą spróbować swoich sił grając w hokej na lodzie. Dzieci z rocznika 2008 i młodsi (najmłodszy zawodnik w klubie ma zaledwie 4 lata), Jedyny warunek to własne łyżwy i kask.

 

Informacja i zdjęcia: UKS Bombek

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Hokej


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.