Wydanie nr 217/2020, Wtorek 4.08.2020
imieniny: pokaż (8 imion)Alfred, Mironieg, Perpetua, Maria, Arystarch, Protazy, Dominika, Andrzej
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Rybina. Spotkanie z wójt Gminy Stegna i przewoźnikiem Plus Express - 10.11.2015

Rybina. Spotkanie z wójt Gminy Stegna i przewoźnikiem Plus Express - 10.11.2015 fot. Edyta Kozakiewicz
Do dzisiejszego spotkania doszło po ostatniej burzliwej Sesji Rady Gminy Stegna w związku z uwagami i zarzutami skierowanymi do władz Gminy Stegna pod kątem prawdopodobnie nierzetelnego wywiązywania się z umowy z przewoźnikiem świadczącym dowozy dzieci do szkoły. W spotkaniu uczestniczyli radni, rodzice dzieci, wójt Gminy Stegna Ewa Dąbska, wicewójt Tomasz Gajewski, właściciele firmy Plus Express oraz służby mundurowe z transportu drogowego i policji dokonujące kontroli. W spotkaniu uczestniczyła również dyrekcja szkoły z Tujska, Drewnicy i Mikoszewa. Nie była jednak obecna pani dyrektor szkoły podstawowej z Jantara, która jest na zwolnieniu lekarskim.

Poprosiliśmy  o komentarz uczestników spotkania w sprawie dowozów uczniów w Gminie Stegna. Kilkugodzinne rozmowy pozwoliły na ustalenia pewnych rozwiązań z przewoźnikiem  które  pomogą unormalizować sytuację w zakresie bezpieczeństwa  i usatysfakcjonować rodziców.

Jednak czy wszyscy są zadowoleni z przebiegu tego spotkania ? (Prezentujemy pełne wypowiedzi rozmówców)

Zapraszamy na pełną relację wideo ze spotkania z komentarzem.

Edyta Kozakiewicz
Przejdź do komentarzy

 

 

 

 

 

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Stegna


Komentarze (107)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
spełniony
spełniony 11.11.2015, 23:58
JUTRO DYMISJA koleżanek i kolegów naszych koleżanek bajka
!
! 11.11.2015, 23:39
Panowie ,którzy przewozicie między innymi moje dziecko przepraszam was za ten burd..l. Obiecuję nigdy więcej ja ani moja rodzinna nie zagłosować na pania Kwiatkowską i radną D.Żenada ,prostactwo ,brak słów .Wstydziłyby się .porażka .nie podpisze się tylko ze względu ,że głosowałam na te panie i wstyd mi .
Tim
Tim 11.11.2015, 23:34
Izabela Kienigsman-Łabuda (przepraszam pisane ze słuchu) minuta 17:30 cytuję "...niestety na dzisiejszym spotkaniu nie zostaliśmy zapewnieni, że autobus którym jeżdżą nasze dzieci przez dwa miesiące nie jest bezpieczny..." Jak ktoś Was miał zapewnić o niebezpieczeństwie autobusu!!!!!!!!!!!! Ludzie te kobiety (z całym szacunkiem) nie potrafią się wysłowić. "Nie zostaliśmy zapewnieni, że autobus jest bezpieczny" tak powinno brzmieć zdanie!!! Jak ktoś miał Wam powiedzieć i zapewnić Was, że autobus jest niebezpieczny... no ludzie czy wy to słyszycie????
Rybka
Rybka 12.11.2015, 16:48 (odpowiedź do Tim)
Mi się najbardziej podobały nowe wersje przysłów według zbulwersowanych rodziców czyli : wieszanie kotów (nie psów) na pani g. oraz odbicie pałki (zamiast piłeczki)hihihihi
Me, me and me
Me, me and me 19.11.2015, 11:57 (odpowiedź do Rybka)
Hehehehehahahaha
Ew
Ew 12.11.2015, 22:44 (odpowiedź do Rybka)
Ehheeee , ubawiłam się na maksa:):):) W tym niekulturalnym bełkocie nie wychwyciłam tego:)
Fan pani g.
Fan pani g. 12.11.2015, 18:24 (odpowiedź do Rybka)
Dobre !
Tim
Tim 11.11.2015, 23:23
Pani w czerwonym nigdy w życiu nie miała zostać v-ce wójtem. Jest tylko pachołkiem w rękach JK, jak w poprzedniej kadencji była poprzednia Przewodnicząca.
zmieńmy to
zmieńmy to 11.11.2015, 22:51
Panie dyrektorki szkół (poza jedną ze Stegny dziękujemy za wypowiedz() tak mi jest was szkoda że jeszcze jesteście na swoich stanowiskach bardzo się męczycie z tą nową wójtową ,przypomnę wam jak witaliście nową władzę i żegnaliście z kwiatami w rękach starą ,pamiętajcie kij ma dwa końce ,to naprawdę wstyd że mamy taką kadrę pedagogiczną dyrektorską nie mylić z nauczycielami w naszej gminie ,obrośnięte w piórka, zasiedziałe ,oczekujące ,wymagające ,czekające na nagrody i gratyfikacje ,podejrzewam że macie przedłużenie pracy na kolejne lata bez konkursu przez poprzedniczkę ,ale o to można się spytać na sesji albo komisji ,no panie i panowie radni.