Wydanie nr 62/2024, Sobota 2.03.2024
imieniny: pokaż (11 imion)Absalon, Paweł, Januaria, Agnieszka, Symplicjusz, Michał, Helena, Franciszek, Henryk, Krzysztof, Prosper
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. We wrześniu nowa wystawa w Muzeum Miasta. Wideo

Malbork. We wrześniu nowa wystawa w Muzeum Miasta. Wideo fot. TvRegionalna24.pl
Choć Tomasz Agejczyk dyrektorem Muzeum Miasta Malborka jest dopiero od kilku miesięcy, nie zwalnia tempa i szykuje kolejną ciekawą wystawę, poświęconą mieszkańcom naszego miasta. Tym razem we wrześniu poznamy historie osób, które na kliszach dokumentowały życie przedwojennego i powojennego Malborka.

Tomasz Agejczyk dyrektorem Muzeum Miasta Malborka jest od stycznia tego roku. Mimo krótkiego czasu urzędowania, zorganizował już kilka wystaw poświęconych dawnym mieszkańcom naszego miasta i regionu. Wraz ze swoimi pracownikami przygotowuje kolejną, tym razem poświęconą znanym fotografom przedwojennego Marienburga i powojennego Malborka. Wystawa dostępna będzie od 16 września. Uchylimy rąbka tajemnicy i zdradzimy, że na odwiedzających czekać będą trzy sale pełne niesamowitych pamiątek z tamtych lat.

Muzeum Miasta Malborka w tym roku obchodzi jubileusz 5-lecia funkcjonowania. Czy będzie to okazja do świętowania? Jakie wystawy dostępne są dla zwiedzających? O tym opowie Tomasz Agejczyk, który do mieszkańców Malborka skierował również apel. Jaki?

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.