Wydanie nr 275/2022, Niedziela 2.10.2022
imieniny: pokaż (5 imion)Leodegar, Stanimir, Teofil, Nasiębor, Ursycyn
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Powiat sztumski. Podpisano umowę na dofinansowanie działalności sportowej.

  • Wydanie nr 275/2022
  • 20 września 2022, 10:38
  • Starostwo Powiatowe w Sztumie
  • Wiadomości
Powiat sztumski. Podpisano umowę na dofinansowanie działalności sportowej. fot. Starostwo Powiatowe w Sztumie
W Starostwie Powiatowym w Sztumie podpisana została umowa na realizację zadania pod nazwą „Organizacja i koordynacja współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży szkolnej z terenu powiatu sztumskiego”, dzięki której organizowane będą zawody sportowe na terenie powiatu, a także wyjazdy młodzieży szkolnej na zawody sportowe.

We wtorek, 20 września br. starosta sztumski Leszek Sarnowski i wicestarosta Kazimierz Szewczun podpisali umowę z Powiatowym Szkolnym Związkiem Sportowym w Sztumie, reprezentowanym przez przewodniczącego Mariusza Wojtkowiaka i jego zastępcę Roberta Felskiego na realizację zadania pn. „Organizacja i koordynacja współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży szkolnej z terenu powiatu sztumskiego”.

Dzięki finansowemu wsparciu organizowane będą zawody sportowe na terenie powiatu sztumskiego, a także wyjazdy młodzieży szkolnej na zawody sportowe.

- „Przez ostatnie dwa lata, nie tylko ze względu na pandemię, ale również z powodu problemów organizacyjnych Powiatowego Związku, zawody sportowe nie miały finansowego wsparcia Powiatu. Dzięki temu, że działalność Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego została reaktywowana, a przewodniczącym został Pan Mariusz Wojtkowiak, Powiat mógł w drodze konkursu grantowego dofinansować działalność sportową” - informuje Starostwo Powiatowe w Sztumie.

 

 

 

 

Informacja i zdjęcie: Starostwo Powiatowe w Sztumie

Starostwo Powiatowe w Sztumie
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.