Wydanie nr 39/2023, Środa 8.02.2023
imieniny: pokaż (12 imiona)Elfryda, Hieronim, Ampeliusz, Gabriela, Sebastian, Izajasz, Gniewomir, Polikarp, Juwencja, Juwencjusz, Zyta, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Sztum. I edycja Festiwalu Zdrowej Żywności. Wideo i zdjęcia.

Sztum. I edycja Festiwalu Zdrowej Żywności. Wideo i zdjęcia. fot. TvRegionalna24.pl
Powiat sztumski jest nie tylko urokliwy, ale i ekologiczny. Można było się o tym przekonać podczas sobotniego Festiwalu Zdrowej Żywności „Zielono Jem”. Wydarzenie zostało zorganizowane przez pracowników Starostwa Powiatowego w Sztumie i ich przyjaciół.

W sobotę, 11 czerwca br. na terenie parkingu przy budynku Starostwa Powiatowego w Sztumie odbyła się I edycja Festiwalu Zdrowej Żywności, podczas którego każdy, kto zdecydował się przyjść miał okazję nie tylko skosztować, ale również zakupić ekologiczne wyroby od lokalnych producentów.

Wśród wystawców, którzy zdecydowali się wziąć udział w festiwalu promującym zdrowe odżywianie się byli: EkoAnka, CookieFarm Bio, Stary Sad z Czernina, Koopa Zdrowia, Zielna Chata, Gospodarstwo Pszczelarskie Ewa i Bogdan Toporkiewicz, Ogrodnictwo Kamińscy, Fundacja Antymaruderzy ZBUTA, Zespół Szkół im. Cypriana Kamila Norwida w Dzierzgoniu oraz Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Barlewiczkach. O dobre samopoczucie odwiedzających festiwal gości zadbała Pomorska Medyczna Szkoła Policealna w Sztumie „Sztumski Medyk”.

Kolejna edycja wydarzenia planowana jest na jesień.

 

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo z tego wydarzenia.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.