Wydanie nr 268/2021, Sobota 25.09.2021
imieniny: pokaż (15 imion)Aureli, Aurelia, Aurelian, Herkulan, Wincenty, Rufus, Franciszek, Włodzisław, Eufrozyna, Władysław, Kleofas, Ermenfryda, Irmfryda, Ermenfryd, Irmfryd
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Utrudnienia w Nowej Wsi Malborskiej. Objazd na czas remontu przejazdu kolejowego.

Nie tak dawno informowaliśmy, że rozpoczęły się prace przygotowujące do przebudowy przejazdu kolejowego w Nowej Wsi Malborskiej. A już od dzisiaj kierowców obowiązywać będzie objazd przygotowany z płyt betonowych, usytuowany w pobliżu przebudowywanego przejazdu.

 

Modernizacja linii kolejowej nr 207 na trasie Malbork-Gardeja trwa od 2017 r. Inwestycja miała być oddana do użytku w lutym 2019 r., jednak z różnych powodów data była wielokrotnie przesuwana. PKP PLK S.A. w informacji przesłanej do redakcji TvRegionalna24.pl w kwietniu 2020 r. wskazywała, że ostateczny termin ponownego otwarcia tej linii planowany jest na II połowę 2020 r. Jednak nadal w tym kierunku nic się nie działo. Aż do teraz.

 

 

 

 

Uwaga, kierowcy! Od poniedziałku, 16 marca br. obowiązuje objazd przez przejazd kolejowy w Nowej Wsi Malborskiej, który powstał z płyt betonowych i usytuowany jest w pobliżu przebudowywanego przejazdu. Prace w tym miejscu mają potrwać około dwóch miesięcy.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Jozio
Jozio 19.03.2021, 19:00
Beznadziejny woj to beznadziejny objazd
mieszkaniec
mieszkaniec 16.03.2021, 19:17
znaczenie znaków STOP w tym miejscu przebudowy przejazdu kolejowego