Wydanie nr 271/2022, Środa 28.09.2022
imieniny: pokaż (12 imiona)Więcesław, Wawrzyniec, Salomon, Wacława, Marek, Sylwin, Wacław, Laurencjusz, Jan, Alodiusz, Sylwina, Tymon
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Słoneczna Stacja na plaży w Jantarze i Stegnie.

Słoneczna Stacja na plaży w Jantarze i Stegnie. fot. Polsat
Ekipa Telewizji Polsat od 29.06 br. przez siedem kolejnych weekendów odwiedza najpopularniejsze kurorty nad polskim morzem i na Warmii. Na wszystkich plażowiczów czekać będzie mnóstwo atrakcji, a relacje ze „Słonecznej Stacji” można oglądać w każdą niedzielę od 7 lipca o godz. 19.30 na antenie Telewizji Polsat. Gospodarzami „Stacji” będzie oczywiście niezastąpiony duet: Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak.

Rafał, Ela i ich ekipa zawitają do 7 miast nad polskim morzem oraz na Warmii:

  • Kołobrzeg (29-30.06.2019), Ustronie Morskie (06-07.07.2019), Jarosławiec (13-14.07.2019), Hel (20-21.07.2019), Olsztyn (27-28.07.2019), Jantar (03-04.08.2019) i Stegna (10-11.08.2019).

W „Słonecznej Stacji” poruszony został temat  bezpiecznych wakacji oraz aktywnych sposobach na spędzanie wolnego czasu, szczególnie w polskich kurortach. Na miejscu oprócz prowadzących, obecni będą również influencerzy oraz gwiazdy telewizji. Dodatkowo, w ramach Słonecznej Stacji, w każdą sobotę czekan na nas plenerowe kino letnie! Nie zabraknie też atrakcji dla całych rodzin – w specjalnej strefie Plusa i Cyfrowego Polsatu będzie można wziąć udział w turnieju piłkarzyków stołowych, powstanie boisko do siatkówki oraz ścianka wspinaczkowa. W strefie bezpieczeństwa Plusa, ratownicy medyczni będą przeprowadzać profesjonalne szkolenia z udzielania pierwszej pomocy i promować prosty do zapamiętania numer ratunkowy nad wodą 601 100 100, którego znajomość może okazać się bardzo pomocna w sytuacjach zagrażających życiu. Dzięki wykorzystaniu technologii VR, która przeniesie uczestników szkolenia do wirtualnego świata, doświadczą oni symulacji udzielania pierwszej pomocy jak w realnych sytuacjach. Plażowicze będą mogli też skorzystać ze specjalnej strefy relaksu, w której będą czekały na nich hamaki i leżaki. Partner akcji, PZU zaprasza wszystkich do Strefy Bezpieczeństwa, gdzie Niestraszki zapewnią nie tylko świetną zabawę, ale przede wszystkim będą rozmawiać z dziećmi i rodzicami, jak bezpiecznie spędzić wakacje. Dodatkowo, w specjalnym namiocie PZU Zdrowie, specjaliści będą udzielać porad w zakresie: dietetyki i dermatologii oraz zapraszać na masaż i konsultacje  z fizjoterapeutą. Spragnieni aktywnego wypoczynku będą mogli rozpocząć dzień razem z PZU, wspólną zumbą, a zakończyć go relaksacyjną jogą. Wszystko to w ramach projektu Bezpieczne Wakacje z PZU.

Atmosfera jest naprawdę fantastyczna. Pracy jest dużo, tempo czasami zawrotne, ale to dlatego, że mamy do pokazania sporo fajnych rzeczy, które dzieją się przez cały weekend w naszych „miasteczkach”. Oprócz rozmów dotyczących ważnych rzeczy – zdrowia, bezpieczeństwa podczas wakacji, chcemy też zwrócić uwagę na to, co fajne i często sami na własnej skórze testujemy te atrakcje – np. uczymy się jeździć na skuterze wodnym. Mam nadzieję, że pogoda nam dopisze i wspaniale spędzimy razem czas, a pozytywna energia naszego duetu i plażowiczów trafi też do widzów! – mówi Elżbieta Romanowska. 
Uwielbiam Słoneczną Stację, bo podczas tej akcji możemy w końcu na żywo spotkać się z ludźmi, którzy widzą nas tylko na ekranach telewizorów, możemy  porozmawiać, pograć w piłkę siatkową na plaży, spędzić fajnie razem czas. Po raz drugi poprowadzimy tę akcję razem z Elą Romanowską, z którą świetnie mi się współpracuje. Nasz duet ma w sobie mnóstwo energii, którą chcemy zarażać wszystkich plażowiczów. Szykuje się świetna zabawa, dużo atrakcji sportowych, ale też rozmów o bezpieczeństwie. Do zobaczenia! - zapowiada Rafał Maserak. 

Organizatorem akcji jest Telewizja Polsat.
Partnerzy Słonecznej Stacji:

  • PZU, Plus, Cyfrowy Polsat, Energa; miasta partnerskie: Kołobrzeg, gm. Ustronie Morskie, gm. Postomino, Hel, Olsztyn, gm. Stegna.

Informacja Prasowa Organizatora

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wydarzenia


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.