Wydanie nr 268/2021, Sobota 25.09.2021
imieniny: pokaż (15 imion)Aureli, Aurelia, Aurelian, Herkulan, Wincenty, Rufus, Franciszek, Włodzisław, Eufrozyna, Władysław, Kleofas, Ermenfryda, Irmfryda, Ermenfryd, Irmfryd
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

"Nowy miejski autobus" (?) Mistrzowie(nie tylko)parkowania w Nowej Wsi Malborskiej - 02.06.2017

fot. Osoba anonimowa
Widz naszej telewizji nadesłał na naszą skrzynkę redakcyjną (redakcja@tvregionalna24.pl) mistrza parkowania, który zaparkował swoje auto na przystanku w Nowej Wsi Malborskiej.

Przedstawiony materiał jest wyłącznie subiektywną oceną sytuacji opisaną przez autora fotografii. Jeśli macie Państwo inny punkt widzenia czekamy na wasze komentarze! 


Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@tvregionalna24.pl.

Wysyłając zdjęcie/a prosimy o wskazanie autora fotografii i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację! "Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania."

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
MZK
MZK 08.06.2017, 06:53
...................nie na przystanku tylko za przystankiem. A ten któremu to sie nie podoba to niech zapierda.la z taczką zasypać tą kałużę ! I to już !
Zuza
Zuza 08.06.2017, 10:41 (odpowiedź do MZK)
...jakie słownictwo taki MZK,o kulturze kierowców juz sie przekonałam a teraz MZK potwierdziło wysoki poziom intelektualny .
Pięknego dnia i dużo odważnych klientów .
Zuza
Zuza 07.06.2017, 22:19
I to zabłocone miejsce to ma być przystanek autobusowy?
Smutne i żenujące .