Wydanie nr 266/2021, Czwartek 23.09.2021
imieniny: pokaż (10 imion)Bogusław, Liwiusz, Tekla, Boguchwała, Libert, Zachariasz, Zachary, Krzysztof, Elżbieta, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

W Miłoradzu i Kończewicach odbyły się wakacyjne pikniki Family Day.

  • 2 lipca 2021, godz. 14:08
  • ilość zdjęć: 50
Bezpłatne dmuchane zamki, trampoliny, giga klocki, szereg animacji dla najmłodszych, program artystyczny w wykonaniu klauna i iluzjonisty, konkursy z nagrodami, wizyta Binga oraz darmowe lody dla wszystkich to tylko niektóre atrakcje, jakie czekały na mieszkańców gminy i okolicznych miejscowości podczas pikników rodzinnych Family Day, które odbyły się w pierwszym tygodniu wakacji w Miłoradzu i Kończewicach. Dopisała pogoda i uczestnicy.

Chętni mogli skorzystać m.in z bogatej oferty gastronomicznej przygotowanej przez sołectwo Kończewice, a także uzyskać porady ekspertów w zakresie ochrony środowiska, recyklingu, odnawialnych źródeł energii i dowiedzieć się jak zdobyć dofinansowanie na montaż paneli fotowoltaicznych. W trakcie obu pikników przeprowadzono również sprzedaż domowych wypieków, a dochód z akcji przeznaczono na pomoc w leczeniu 37-letniej Anity z Miłoradza, zmagającej się z poważnym nowotworem.


- „Organizatorem przedsięwzięć był Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Miłoradzu, a partnerem wydarzeń Stowarzyszenie Młodzi dla Żuław” - informuje Marcin Szesza, dyrektor GOKiS. - „Dziękujemy za pomoc logistyczną w realizacji pikników Gminnemu Zakładowi Gospodarki Komunalnej w Miłoradzu oraz Szkole Podstawowej w Kończewicach”.

Informację i zdjęcia przekazał: GOKiS Miłoradz
Tagi

Powiązane artykuły