Wydanie nr 215/2021, Wtorek 3.08.2021
imieniny: pokaż (5 imion)Nikodem, Nikodema, Szczepan, Lidia, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

MICHAŁ STATKIEWICZ O SWOJEJ PIERWSZEJ KSIĄŻCE "FOTOPRZEMYŚLENIA NAD PIĘĆDZIESIĄTKĄ" - WYGRAJ ALBUM - 31.03.2015

MICHAŁ STATKIEWICZ O SWOJEJ PIERWSZEJ KSIĄŻCE fot. Piotr Wąsowicz [Piotr Wąsowicz TvMalbork]

„Fotoprzemyślenia nad pięćdziesiątką” to nie kolejny zwykły album autorski. To nadzwyczaj szczera i osobista fotograficzna opowieść nie tylko o tym, czym dla autora jest możliwość wypowiadania się za pomocą rejestrowanych obrazów, ale przede wszystkim wyznanie, jak bardzo w codziennym życiu potrzebna jest nam druga strona lustra.

„Czasem zdarza się nam znaleźć w takiej konstelacji, która budzi w nas uczucie niepokoju, pewnego rodzaju dyskomfort, takiej, która każe wpatrywać się w siebie…, a dyskomfort mija dopiero kiedy uda się nam zarejestrować niepokojący układ, kiedy konstelację sprowadzimy do płaszczyzny… Nie wiem, jakie procesy chemiczne zachodzą wtedy w mojej głowie, ale nie zamieniłbym tego na żaden narkotyk”.

Michał Statkiewicz – fotografuje od najmłodszych lat. Studiował fotografię w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu, laureat nagrody „Srebrne Szkło” w Otwartych Mistrzostwach Fotograficznych 2014 w kategorii „Natura”. Mieszka w Malborku.

Kup Książkę: „Fotoprzemyślenia nad pięćdziesiątką”- kliknij

Przejdź do komentarzy

 

Podziel się:
Oceń:

Zobacz więcej z kategorii Wydarzenia


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
czytający
czytający 22.04.2015, 03:24
W końcu ktoś docenił jego pracę. Gratulacje dla autora i telewizji że jest blisko fotografów w Malborku i śledzi ich każdy krok w postępach
malborczyk/malborżanin
malborczyk/malborżanin 22.04.2015, 02:26
sam sobie wydrukował, sam zapłacił a kolega z mediów malborskich bije piane bo on jemu a on jemu. Taka rzeczywistość. A fotograficznie rzecz biorąc ani on nie potrafi dobrze światła ogarniać ani TV MALBORK. I tak sobie nawzajem biją pianę bo taka rzeczywistość w Malborku
Andrzej
Andrzej 30.04.2015, 18:30 (odpowiedź do malborczyk/malborżanin)
ale cię boli człowieku