Wydanie nr 336/2022, Piątek 2.12.2022
imieniny: pokaż (12 imiona)Bibiana, Bibianna, Aurelia, Wiktoryn, Zbylut, Ludwina, Balbina, Sulisław, Paulina, Sylweriusz, Budzisława, Budzisław
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Tczew. Potrzebna pomoc – pani Aleksandra walczy z rakiem piersi.

Tczew. Potrzebna pomoc – pani Aleksandra walczy z rakiem piersi. fot. onkozbiorka.pl
37-letnia Aleksandra Jabłońska z Tczewa jest szczęśliwą żoną i mamą 13-letniej Anieli oraz 5-letniego Ignasia. I chciałaby nadal być szczęśliwa, jednak przeszkadza jej w tym walka z ciężkim i nieprzewidywalnym przeciwnikiem, jakim jest rak piersi potrójnie ujemny. Dlatego potrzebuje w tej nierównej walce naszej pomocy.

Dwa lata temu na panią Aleksandrę i jej rodzinę wiadomość o chorobie spadła, jak grom z jasnego nieba. Nie poddała się chorobie i podjęła walkę. 29 grudnia 2021 r. przeszła pierwszą kraniotomię. W międzyczasie pojawiły się przerzuty do mózgu. Jutro, tzn. w środę, 24 sierpnia br. przejdzie już trzeci zabieg kraniotomii.

- „Z całych sił liczę na pozytywny wynik operacji, jednakże, a zarazem niestety, nie jest to dla mnie koniec walki. Przede mną rozpościera się wyboista ścieżka kolejnych terapii, podróży i wizyt u specjalistów. Aby móc ogłosić zwycięstwo nad tym nieobliczalnym rywalem, będą potrzebne fundusze, o których nawet nam się nie śniło” - wyjaśnia pani Ola i dodaje, że każda cegiełka jest ważna w budowaniu muru, dzięki któremu obroni się przed koszmarnym wrogiem. - „Z góry dziękuję za każdą złotówkę zasilającą moją walkę. Ściskam Was wszystkich mocno, Ola”.

 

Każdy z nas może przyłączyć się do tej walki i pomóc pani Aleksandrze, by znowu czuła się szczęśliwa. Wystarczy wejść na https://onkozbiorka.pl/aleksandra-jablonska?darczyncy-strona=1&fbclid=IwAR0K2WTQB8NMTy1M93Oj4uZPXwMKaK1QiBVY3S1jTv1FaE3o1DXebm-cnFM&fs=e&s=cl#opis-zbiorki

 

 

 

 

Zdjęcie: onkozbiorka.pl

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.