Wydanie nr 217/2021, Czwartek 5.08.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Nonna, Cyriak, Abel, Maria, Memiusz, Oswalda, Oswald, Karolina
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Co dalej z hotelem Continental w Krynicy Morskiej? Przedsiębiorca wraz z rodziną pozostali bez pracy, z długami na ok. 25 mln zł. Sprawa dla Reportera.

  • Wydanie nr 217/2021
  • 5 marca 2021, 21:55
  • Sprawa dla reportera - 04.03.2021
  • Wiadomości
  • 23 komentarze
Co dalej z hotelem Continental w Krynicy Morskiej? Przedsiębiorca wraz z rodziną pozostali bez pracy, z długami na ok. 25 mln zł. Sprawa dla Reportera. fot. Sprawa dla reportera / Przedsiębiorca wraz z rodziną pozostali bez pracy, z długami na ok. 25 mln zł.
Historia właścicieli hotelu w Krynicy Morskiej. Pan Wojciech w latach osiemdziesiątych mieszkał i dorabiał się w Stanach Zjednoczonych. W Nowym Jorku prowadził klub muzyczny, w którym gościły gwiazdy polskiej estrady – m.in. Wioletta Willas, Krzysztof Krawczyk czy Skaldowie. Po powrocie do Polski kupił w Krynicy Morskiej ośrodek wczasowy, który z czasem przekształcił w wysokiej klasy hotel – warty dziś ok. 70 mln zł.

Kilka lat temu podpisał kontrakt z lokalnym deweloperem na rozbudowanie hotelu o dodatkowe pokoje i Aquapark. Jak twierdzi - deweloper nie wywiązywał się z umowy, co doprowadziło do jej rozwiązania. Budowniczy podał właścicieli do sądu. Ci przegrali i została im zasądzona kara umowna w wysokości ok. 4 mln złotych. Ponadto ustanowiono zarządcę sądowego, który wszedł w zarządzanie hotelem, miał doprowadzić do spłaty wierzycieli - dewelopera i banków. Jak twierdzą właściciele, zarządca nie wykonywał swych obowiązków, co doprowadziło wymówienia im przez bank kilkunastomilionowych kredytów. Ponadto zwolnił dotychczasowych pracowników, zmienił zamki w drzwiach. Przedsiębiorca wraz z rodziną pozostali bez pracy, z długami na ok. 25 mln zł.

materiał wideo - kliknij na zdjęcie

Co dalej z hotelem Continental w Krynicy Morskiej? Przedsiębiorca wraz z rodziną pozostali bez pracy, z długami na ok. 25 mln zł. Sprawa dla Reportera.

 

 

Sprawa dla reportera - 04.03.2021
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Przegrany kiedys
Przegrany kiedys 11.04.2021, 14:51
Haha wojciechowski przez małe ,,w,, mowilem ci kiedys ze wszystkiego do grobu nie zabierzesz,ze nie badz sknera,ale ty zawsze byles na najwyzszym szczeblu a teraz szczebelek pękł a ty z nim.Tak jak ty mi kiedys zyczyles zle,tak ja teraz ja tobie zycze niech Bog Ci wybaczy
Kryniczak
Kryniczak 06.04.2021, 12:44
W przypadku pana W. trzeba sięgnąć trochę głębiej do jego biznesowych początków w Krynicy Morskiej. Niech opowie w jaki sposób wszedł w posiadania Bursztynu, który następnie sprzedał kościołowi? W jaki sposób wszedł w posiadanie starego Continentala, który sprzedał firmie MARGO pod apartamenty, a teraz podobno upadł przez to samo Margo? Na koniec trzeba by było pojechać do cukrowni w Nowym Stawie i sprawdzić w jaki sposób stał się właścicielem dawnego Cukropolu obecnego Hotelu Continental? Wartość obecnego obiektu jest też nierealna ponieważ stoi na gruncie dzierżawionym od lasów państwowych. Podsumowując: woził wilk razy kilka powieźli i wilka.
RównieżGość
RównieżGość 22.03.2021, 21:21
Pewne staropolskie przysłowie mówi "Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka"
Kolega
Kolega 11.03.2021, 11:37
W końcu Wojciechowski cie dopadła sprawiedliwość
gość
gość 08.03.2021, 00:54
Bardzo dużo ludzi w Polsce i na całym świecie tracą firmy część nie wytrzymuję napięcia najważniejsze jest to żeby nie zaglądać do kieliszka i butelki a gdy się zobaczy puste dno w butelce można się znależć na dnie i ciężko się odbić.
Znajoma
Znajoma 08.03.2021, 12:06 (odpowiedź do gość)
Oszust deweloper, wiele firm przez niego padło. Przekupuje swoimi nieruchomościami wszystkich dookoła. Firma Margo, złodziej i bandyta Mariusz Czapiewski, brat szanowanego s.p. Daniela Czapiewskiego z Somonina.