Wydanie nr 169/2021, Piątek 18.06.2021
imieniny: pokaż (9 imion)Elżbieta, Paula, Marek, Efrem, Emil, Gerwazy, Drohobysz, Amanda, Miłobor
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Uwaga, kierowcy! Czarna Jazda – Mamy Dość! dzisiaj na ulicach Malborka. Kolejny dzień protestów po decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji

Uwaga, kierowcy! Czarna Jazda – Mamy Dość! dzisiaj na ulicach Malborka. Kolejny dzień protestów po decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji fot. Organizator
Trwające w całej Polsce od piątku protesty przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego z każdym dniem przybierają na sile. Nie tak łatwo będzie powstrzymać wściekłe i rozżalone na decyzje rządzących społeczeństwo. Każdego dnia do protestujących przyłączają się kolejne miasta i miasteczka. To już nie jest zwykły protest, to już wojna.

 

W poniedziałek, 26 października br. o godzinie 16 z parkingu Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Toruńskiej w Malborku wyruszy konwój samochodów, który przejedzie ulicami miasta. Kierowcy w ten sposób chcą wesprzeć protestujące kobiety i polskie społeczeństwo, którzy nie zgadzają się z wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego dotyczącego zakazu aborcji ze względu na nieodwracalne wady płodu.

 

Oglądaj na naszych kamerach z Malborka, Sztum u Nowego Dworu Gdańskiego !

 

Czekamy na Wasze KOMENTARZE !!!

 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje info @ tvregionalna24.pl
Przejdź do komentarzy

 

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
KOKO
KOKO 26.10.2020, 17:27
DROGIE PANIE, NIE JESTESCIE BOGAMI, BY DECYDOWAĆ O TYM KTO MA ŻYĆ A KTO NIE, DZIŚ SIĘ ODDASZ, A JUTRO WYSKROBIESZ?
JESLI CHODZI O DZIECI JEST MNUSTWO PRZYPADKÓW GDY LEKARZE MÓWILI ONO NIE PRZEZYJE , I TERAZ ZYJĄ PRACUJA I MAJĄ SIE DOBRZE,,
KAZDY MA PRAWO DO ZYCIA, A NIEKTÓRZY CHCĄ SPRÓBOWAĆ MOZE SIE UDA ŻYĆ....PRZYNAJMNIEJ CHCĄ MNIEĆ TĘ SZANSĘ, KTÓRĄ WY CHCECIE IM ZABRAĆ..
GDZIE JEST POLICJA??? NIE MOZNA JEZDZIC PO MIEŚCIE Z KLAKSONEM BEZ PODSTAW W TERENIE ZABUDOWANYM..
CORONA
CORONA 26.10.2020, 17:38 (odpowiedź do KOKO)
KOKO debilu może dasz pieniądze na utrzymanie na te dzieci tym matką które zostały z tym problemem same bo PIS się wylał
Zwykły robol .
Zwykły robol . 26.10.2020, 16:05
Bezmózgowcy tylko to organizują
Marek
Marek 26.10.2020, 16:59 (odpowiedź do Zwykły robol .)
W pełni się zgadzam, szczególnie widząc dzisiejszy protest i liczne wulgaryzmy i rzucanie racami.
Maniek
Maniek 26.10.2020, 15:14
...............................SKANDAL...................personel naziemny Pana Boga nie ma z Jego strony żadnej ochrony tu na ziemi ! /Problem dotyczy zakażonych księży./
Socjolog
Socjolog 26.10.2020, 14:54
Dziękuję studentce. Pięknie to Pani ujęła. Siła kobiecego krocza jest ogromna ! Już nie jeden polityk się o tym przekonał. Chociażby ostatnio były Premier Marcinkiewicz.
Studentka
Studentka 26.10.2020, 14:16
..............................kobiety Polskie przejdą do historii. ! Rząd PIS przejedzie się po kroczu kobiet. Śliska sprawa. Ale skąd Prezes mógł o tym wiedzieć. On nigdy nie poznał tej przyjemności. On woli kakałko. Pozdrawiam.
janek
janek 27.10.2020, 10:13 (odpowiedź do Studentka)
Nie, polskie kobiety nie przejdą do historii tymi protestami. Po pierwsze, większość protestujących, nie ma wiedzy, o co tu chodzi. TK orzekł, że przepis przyzwalający na aborcję z domniemania choroby płodu, jest niekonstytucyjny. Tyle i tylko tyle. Reszta artykułów Ustawy ze stycznia 1993 roku, nadal obowiązuje. A co do przyjemności prezesa, to skąd ma pani wiedzę na ten temat? Z plotek, z doświadczenia? Proszę zapoznać się z opinią byłego Prezesa TK prof. Zolla na ten temat -"„W tej całej dyskusji pomija się zupełnie prawo dziecka. To słowo używam zupełnie świadomie. Jeżeli się spojrzy na ustawę z 6 stycznia z 2000 roku o Rzeczniku Praw Dziecka, to art 2. ust. 1 tej ustawy mówi, że dzieckiem jest człowiek od poczęcia do pełnoletności” – mówił profesor.
Środowiska lewicowe krzyczą, że decyzja powinna należeć do matki, bo „jej ciało, jej sprawa”. Matka ma oczywiście prawo decydować o swoim zdrowiu, ale w momencie pojawienia się w niej nowego, odrębnego istotowo życia, prawo zyskuje także to dziecko. Jak powiedział prof. Zoll: „Ustawodawca (…) traktuje w stanie prenatalnym istotę ludzką jako człowieka, jako dziecko. I to trzeba wziąć pod uwagę, ten stan prenatalny jest podmiotem prawa. (…) Nie można powiedzieć, że jest to ciało matki. To jest osoba. I w związku z tym nie można ot tak sobie mówić, że «jesteśmy uprawnione do decydowania o życiu tego dziecka». Kobiety są na pewno uprawnione do tego, aby nie zachodzić w ciążę, ale jeżeli zajdą w ciążę, to ich prawa są do pewnego stopnia ograniczone ze względu właśnie na prawo ich poczętego dziecka i z tego trzeba sobie zdawać sprawę. Ten problem powinien być rozstrzygnięty przez Sejm”.
konserwatysta
konserwatysta 26.10.2020, 21:50 (odpowiedź do Studentka)
studentko "polskie" piszemy z małej litery. To co chodzi po ulicach naszego kraju to kobiety???? wolne żarty - to rozwydrzone, wulgarne gówniary. Gdzie są ich matki, które dały im życie? Strach pomyśleć jaka przyszłość czeka Polskę pod rządami lewactwa i tego co pełza po ulicach.
tu - dętek
tu - dętek 26.10.2020, 18:12 (odpowiedź do Studentka)
STU - dętka jakie ty masz doświadczenie !! na haju czy na żywca ??
Magdalena
Magdalena 26.10.2020, 14:33 (odpowiedź do Studentka)
Widzę studentko, że język polski choć piękny nie jest twoją mocną stroną, widocznie słabo Ci idzie na studiach. Może jakaś merytoryczna wypowiedź, czy za dużo wymagam?