Wydanie nr 217/2021, Czwartek 5.08.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Nonna, Cyriak, Abel, Maria, Memiusz, Oswalda, Oswald, Karolina
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Kobiety w Malborku powiedziały DOŚĆ! [foto i wideo]

Od czwartku w całej Polsce trwają protesty przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego, który wskazał, że aborcja w przypadku prawdopodobieństwa ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu lub nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu jest niezgodna z konstytucją. Oznacza to, że teraz lekarz może przeprowadzić aborcję tylko w przypadku, gdy ciąża stanowi zagrożenie życia lub zdrowia kobiety albo gdy ciąża powstała w wyniku czyny zabronionego.

 

Od kilku dni na terenie naszego kraju odbywają się protesty przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego. Każdego dnia przybywa coraz więcej protestujących, którzy wychodząc na ulice miast i miasteczek wyrażają swoje niezadowolenie na sytuację, jaka ma miejsce w Polsce.

 

MAMY DOŚĆ!

W niedzielę, 25 października br. o godzinie 18 z Placu Jagiellończyka ruszył ponad tysięczny tłum niezadowolonych z decyzji rządzących mieszkańców naszego miasta, którzy spacerem przeszli pod siedzibę biura posła Prawa i Sprawiedliwości, Kazimierza Smolińskiego znajdującego się przy ulicy Sienkiewicza. Protestujący, z zachowaniem reżimu sanitarnego, w asyście policjantów szli chodnikiem, by nie zakłócać ruchu drogowego. Skandowali okrzyki i nieśli transparenty wyrażające swoje niezadowolenie, które złożyli pod drzwiami siedziby posła PiS. Policjanci nie podejmowali żadnych działań w stosunku do tak licznie zgromadzonego tłumu mieszkańców Malborka.

 

za chwilę kolejne wideo

 

Czekamy na Państwa komentarze

 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Kolega
Kolega 28.10.2020, 22:46
Psy szczekają, karawana jedzie dalej
Sztum
Sztum 28.10.2020, 10:03
Radni Powiatu Sztumskiego we wtorek przyjęli rezolucję popierającą walkę kobiet o swoje prawa większością głosów. Jednak radni - Piotr Stec, Adam Krupa, Zbigniew Pędziwilk, Łukasz Merchut tej rezolucji nie poparli. Byli przeciwni. Dlaczego ? Jakie mają argumenty - nie potrafili odpowiedzieć. Mieszkańcy powinni zapamiętać te nazwiska.

Mąż
Mąż 28.10.2020, 07:35
.................................jeżeli Panie mówią do Prezesa wypierdalaj - to nie należy się wdawać w dyskusje, tylko grzecznie zapytać, jak szybko i jak daleko.
I wypierdalać.
PIS
PIS 27.10.2020, 14:38
KOBIETY ROZPIRZĄ PIS !!!
Rysiek
Rysiek 26.10.2020, 16:40
Malbork to CZERWONE MIASTO Same komuchy