Wydanie nr 169/2021, Piątek 18.06.2021
imieniny: pokaż (9 imion)Elżbieta, Paula, Marek, Efrem, Emil, Gerwazy, Drohobysz, Amanda, Miłobor
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Uwaga, kierowcy! Czarna Jazda – Mamy Dość! dzisiaj na ulicach Malborka. Kolejny dzień protestów po decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji

Uwaga, kierowcy! Czarna Jazda – Mamy Dość! dzisiaj na ulicach Malborka. Kolejny dzień protestów po decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji fot. Organizator
Trwające w całej Polsce od piątku protesty przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego z każdym dniem przybierają na sile. Nie tak łatwo będzie powstrzymać wściekłe i rozżalone na decyzje rządzących społeczeństwo. Każdego dnia do protestujących przyłączają się kolejne miasta i miasteczka. To już nie jest zwykły protest, to już wojna.

 

W poniedziałek, 26 października br. o godzinie 16 z parkingu Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Toruńskiej w Malborku wyruszy konwój samochodów, który przejedzie ulicami miasta. Kierowcy w ten sposób chcą wesprzeć protestujące kobiety i polskie społeczeństwo, którzy nie zgadzają się z wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego dotyczącego zakazu aborcji ze względu na nieodwracalne wady płodu.

 

Oglądaj na naszych kamerach z Malborka, Sztum u Nowego Dworu Gdańskiego !

 

Czekamy na Wasze KOMENTARZE !!!

 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje info @ tvregionalna24.pl
Przejdź do komentarzy

 

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Rysiek
Rysiek 26.10.2020, 21:25
Lać gnojówkę z Wisły na tę chołotę
Olaf
Olaf 26.10.2020, 21:42 (odpowiedź do Rysiek)
Rysiu głupi jesteś czy ostatnio znów brałeś lekcję?
Jaija
Jaija 26.10.2020, 20:25
Jestem za powrotem ZOMO i będę odpowiednio głosował, dość już tej rozwydrzonej anarchii.
kot
kot 26.10.2020, 21:44 (odpowiedź do Jaija)
chyba nawet twój kumpel jarek cie nie zrozumiał
Piotrek
Piotrek 26.10.2020, 19:46
Brawo dziewczyny, brawo kobiety - PIS #wypierdalać!
janek
janek 27.10.2020, 10:18 (odpowiedź do Piotrek)
Pewnie traktujesz te dziewczyny, jako przedmiot do wykorzystania? Żeby nie było problemu. TK orzekł tylko niekonstytucyjność jednego z art. Konstytucji. Nawet nie masz wiedzy, co on mówi, a tak bardzo chwalisz dziewczyny. Dlaczego nie bronisz kobiet wykorzystywanych w agencjach towarzyskich, które są najczęściej klientkami ginekologów abordujących ich ciążę. A tu dam przykład opinii osoby, która nie jest z PiS, też będziesz dyskutował z nim? To były Prezes TK prof. Zoll -"„W tej całej dyskusji pomija się zupełnie prawo dziecka. To słowo używam zupełnie świadomie. Jeżeli się spojrzy na ustawę z 6 stycznia z 2000 roku o Rzeczniku Praw Dziecka, to art 2. ust. 1 tej ustawy mówi, że dzieckiem jest człowiek od poczęcia do pełnoletności” – mówił profesor.
Środowiska lewicowe krzyczą, że decyzja powinna należeć do matki, bo „jej ciało, jej sprawa”. Matka ma oczywiście prawo decydować o swoim zdrowiu, ale w momencie pojawienia się w niej nowego, odrębnego istotowo życia, prawo zyskuje także to dziecko. Jak powiedział prof. Zoll: „Ustawodawca (…) traktuje w stanie prenatalnym istotę ludzką jako człowieka, jako dziecko. I to trzeba wziąć pod uwagę, ten stan prenatalny jest podmiotem prawa. (…) Nie można powiedzieć, że jest to ciało matki. To jest osoba. I w związku z tym nie można ot tak sobie mówić, że «jesteśmy uprawnione do decydowania o życiu tego dziecka». Kobiety są na pewno uprawnione do tego, aby nie zachodzić w ciążę, ale jeżeli zajdą w ciążę, to ich prawa są do pewnego stopnia ograniczone ze względu właśnie na prawo ich poczętego dziecka i z tego trzeba sobie zdawać sprawę. Ten problem powinien być rozstrzygnięty przez Sejm”.
V82
V82 29.10.2020, 08:23 (odpowiedź do janek)
Skoro: ...Ustawodawca (…) traktuje w stanie prenatalnym istotę ludzką jako człowieka, jako dziecko... to dlaczego nie wypłaca 500+ na tę istotę? Gdzie tu konsekwencja?
Martyna
Martyna 26.10.2020, 19:00
Coś pięknego!!
Martyna