Wydanie nr 217/2021, Czwartek 5.08.2021
imieniny: pokaż (8 imion)Nonna, Cyriak, Abel, Maria, Memiusz, Oswalda, Oswald, Karolina
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Uwaga, kierowcy! Czarna Jazda – Mamy Dość! dzisiaj na ulicach Malborka. Kolejny dzień protestów po decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji

Uwaga, kierowcy! Czarna Jazda – Mamy Dość! dzisiaj na ulicach Malborka. Kolejny dzień protestów po decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji fot. Organizator
Trwające w całej Polsce od piątku protesty przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego z każdym dniem przybierają na sile. Nie tak łatwo będzie powstrzymać wściekłe i rozżalone na decyzje rządzących społeczeństwo. Każdego dnia do protestujących przyłączają się kolejne miasta i miasteczka. To już nie jest zwykły protest, to już wojna.

 

W poniedziałek, 26 października br. o godzinie 16 z parkingu Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Toruńskiej w Malborku wyruszy konwój samochodów, który przejedzie ulicami miasta. Kierowcy w ten sposób chcą wesprzeć protestujące kobiety i polskie społeczeństwo, którzy nie zgadzają się z wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego dotyczącego zakazu aborcji ze względu na nieodwracalne wady płodu.

 

Oglądaj na naszych kamerach z Malborka, Sztum u Nowego Dworu Gdańskiego !

 

Czekamy na Wasze KOMENTARZE !!!

 

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Jarek
Jarek 27.10.2020, 17:29
Jestem inwalidą od dziecka po chorobie Heinego-Medina i odczułem na własnej skórze co dla mnie zrobił PiS . Ta Pani minister kłamie jak z nut. Otóż - zabrano mi możliwość corocznej specjalistycznej rehabilitacji w Szpitalach Rehabilitacyjnych, pozbawiono mnie przysługujących mi co roku zgodnie z ustawą osprzętu ortopedycznego - teraz otrzymuję co 2,5 roku, zwiększono odpłatność za obuwie ortopedyczne z 520 zł do 1200 zł To jest ta właśnie pomoc Pana Kaczyńskiego dla osób niepełnosprawnych.
Antoś
Antoś 27.10.2020, 16:25
.....................................Jeżeli panie proszą PIS wypierdalać, to nie należy się wdawać w dyskusje, tylko grzecznie zapytać, jak szybko i jak daleko.
I wypierdalać.
Redaktor
Redaktor 27.10.2020, 16:05
...............................JESTEM DUMNY Z POLSKICH KOBIET ! A jak pogonią PIS od rządzenia będą bohaterkami. Już Agencje światowe to zauważyły. Jeszcze do świąt zaczną się rozliczenia wszystkich pisiorów


hurabura
hurabura 27.10.2020, 15:07
UWAGA !!! W Kauflandzie jest covid, ale kazali nie ujawniać.
zbulwersowany
zbulwersowany 27.10.2020, 08:41
Smoliński i przyklaskujący mu Klonowski. Skandaliczne oświadczenie na FB posła PIS. Buta i arogancja tej pseudo władzy nie ma granic. Mi by było wstyd spojrzeć w lustro po napisaniu takich rzeczy.

Stanowisko posła PIS po strajkach w Malborku i Tczewie:

Święty Michale Archaniele!
Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła.
Amen.