imieniny: pokaż (6 imion)Bogdan, Jan, Józef, Leoncjusz, Marceli, Marek
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mecz o Mistrzostwo II Ligi Polonia Warszawa - Pomezania Malbork 20 września 1995 r.

Gratka dla kibiców rodzimej Pomezanii. Tym razem mamy dla państwa mecz, w którym Polonia Warszawa podejmowała zespół Pomezania Malbork na boisku przy Konwiktorskiej w Warszawie. Był to mecz 9 kolejki rozgrywek o Mistrzostwo II Ligi grupy wschodniej.

11 Dariusz Milbrodt

Wynik zaciętego meczu, który odbywał się w dość trudnych warunkach ze względu na padający deszcz, ostatecznie skończył się remisem 1:1. Jako pierwsza na prowadzenie wyszła Polonia Warszawa po zdobyciu bramki w 11 minucie przez Zbigniewa Wachowicza. Wynik wyrównał w 26 minucie Jacek Tobolski.

Premiera 25 września godzina 17:00