Wydanie nr 208/2021, Wtorek 27.07.2021
imieniny: pokaż (9 imion)Aureli, Pantaleon, Antuza, Natalia, Bertold, Laurenty, Wszebor, Julia, Lilla
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Pomóżmy Julce, małej wojowniczce z Malborka w walce o życie.

Pomóżmy Julce, małej wojowniczce z Malborka w walce o życie. fot. siepomaga.pl
Większość dzieci, które chorują na Zespół Wolfa-Hirschhorna, rzadką i nieuleczalną chorobę genetyczną, nie dożywa pierwszego roku życia. Julia z Malborka tak łatwo się nie poddaje i jest oczkiem w głowie swojej rodzicielki od 7 lat. Obie podejmują codzienną walkę o kolejne wspólnie spędzone chwile, nie wiedząc, kiedy nastąpi kres tej radości.

 

Zabiegi rehabilitacyjne, którym poddawana jest Julia przynoszą coraz bardziej widoczne efekty. W ostatnim czasie dziewczynka zaczęła samodzielnie siedzieć. Jednak koszt zabiegów jest bardzo wysoki i zdecydowanie przekracza finansowe możliwości samotnie wychowującej córkę mamę.

- Jedyną szansą, by Juleczka jak najdłużej była zdrowa, byśmy kolejne lata mogły uciekać przed wyrokiem, jest bardzo droga rehabilitacja. Bardzo proszę dziś i każdego innego dnia - pomóż mojej córeczce, bo same nie damy rady… Dzięki Waszej pomocy mogłam opłacać rehabilitację, ale środki topnieją, a wraz z nimi możliwość walki o każdy kolejny dzień...” - napisała pani Dorota, mama Julii. - „Kosztowna rehabilitacja to jedyna szansa, by dożyła dorosłości. Jesteśmy tylko we dwie, mamy siebie, mamy ogrom miłości, ale to wciąż za mało. Robię, co mogę, ale po prostu coraz częściej nie daję rady… Mam nadzieję, że zdarzy się cud, że Julka nie umrze! Nie mogę jednak bezczynnie czekać, córeczka musi być stale rehabilitowana, a to niestety ogromne koszty. Bardzo proszę, pomóż mi walczyć o moje dziecko”.

 

 

 

 


 

Każdy z nas może wspomóc swoją cegiełką rehabilitację małej wojowniczki z Malborka. Wystarczy wejść na https://www.siepomaga.pl/julcia-kapala


 


 

Informacja i zdjęcia: siepomaga.pl

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wasze informacje


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.