Wydanie nr 168/2021, Czwartek 17.06.2021
imieniny: pokaż (15 imion)Izaura, Drogomysł, Radomił, Hipacy, Franciszek, Adrianna, Gundolf, Marcjan, Rajner, Adolf, Waleriana, Awit, Awita, Piotr, Montan
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Dzięki wzorowej postawie policjanta po służbie, poszukiwani trafili do aresztu.

Dzięki wzorowej postawie policjanta po służbie, poszukiwani trafili do aresztu. fot. KPP Tczew
Policjantem jest się nie tylko w trakcie służby, ale również poza nią. Dowiódł tego jeden z funkcjonariuszy z tczewskiej komendy. W poniedziałek po skończonej służbie policjant na ulicy Paderewskiego w Tczewie zauważył, a następnie zatrzymał 33 - letnią kobietę oraz 30 - letniego mężczyznę, którzy byli poszukiwani. We wtorek zatrzymana para trafiła do Aresztu Śledczego w Starogardzie Gdańskim oraz w Gdańsku.

W poniedziałek, 3 lutego br. po godzinie 18 policjant wydziału prewencji z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie, po skończonej służbie wracał swoim samochodem i na ulicy Paderewskiego zwrócił uwagę na spacerującą parę. Funkcjonariusz skojarzył, że te osoby są poszukiwane do odbycia kary pozbawienia wolności. Powiadomił oficera dyżurnego jednostki i nie wahając się zatrzymał kobietę i mężczyznę, których następnie przekazał wezwanym na miejsce funkcjonariuszom z zespołu wywiadowczego.

Przypuszczenia policjanta były jak najbardziej trafne. 30 - latek poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Starogardzie Gdańskim na okres 3 miesięcy pozbawiania wolności. 33 - letnia kobieta, jak potwierdziły policyjne systemy, była poszukiwana na podstawie nakazu doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Gdańsku na okres 3 miesięcy pozbawiania wolności.

Dzięki wzorowej postawie tczewskiego stróża prawa zatrzymana para trafiła do aresztów śledczych. Takie zachowanie mundurowego pokazuje, że służbę w Policji pełni się 24 godziny na dobę.

 

Informacja i zdjęcie: KPP Tczew

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje info @ tvregionalna24.pl
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.