Wydanie nr 272/2020, Poniedziałek 28.09.2020
imieniny: pokaż (12 imiona)Więcesław, Wawrzyniec, Salomon, Wacława, Marek, Sylwin, Wacław, Laurencjusz, Jan, Alodiusz, Sylwina, Tymon
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

W Królewie w końcu nastała jasność.

Jeszcze pod koniec października ubiegłego roku informowaliśmy, że lampy na skrzyżowaniu w Królewie Malborskim nadal nie świecą. Rzecznik prasowy GDDKiA w Gdańsku, Piotr Michalski poinformował nas wówczas, że zwrócili się z ponownym wnioskiem do Energii Operator o zawarcie umowy o świadczenie usług dystrybucji dla instalacji na wspomnianym skrzyżowaniu w Królewie.

Ku uciesze nie tylko mieszkańców, ale przede wszystkim kierowców podróżujących DK22 na odcinku Malbork – Elbląg pod koniec 2019 roku wspomniane lampy w końcu rozbłysły i jasność nastała na skrzyżowaniu. Jeżeli nie wierzycie w świąteczne cuda, świecące lampy w Królewie do takich możemy zaliczyć.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje info @ tvregionalna24.pl
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim . Internet Światłowodowy i Telewizja HD w Malborku, Nowym Stawie i Nowym Dworze Gdańskim .
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Gość
Gość 05.01.2020, 18:53
Brawo na tym krótkim odcinku trasy Malbork Królewo-Lotnisko często kierowcy spieszyli się nie wiadomo czy na samolot czy na tamten świat czy na kolacje szerokiej drogi gumowych drzew.