Wydanie nr 267/2021, Piątek 24.09.2021
imieniny: pokaż (6 imion)Teodor, Gerard, Maria, Uniegost, Tomir, Gerarda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

W Królewie w końcu nastała jasność.

Jeszcze pod koniec października ubiegłego roku informowaliśmy, że lampy na skrzyżowaniu w Królewie Malborskim nadal nie świecą. Rzecznik prasowy GDDKiA w Gdańsku, Piotr Michalski poinformował nas wówczas, że zwrócili się z ponownym wnioskiem do Energii Operator o zawarcie umowy o świadczenie usług dystrybucji dla instalacji na wspomnianym skrzyżowaniu w Królewie.

Ku uciesze nie tylko mieszkańców, ale przede wszystkim kierowców podróżujących DK22 na odcinku Malbork – Elbląg pod koniec 2019 roku wspomniane lampy w końcu rozbłysły i jasność nastała na skrzyżowaniu. Jeżeli nie wierzycie w świąteczne cuda, świecące lampy w Królewie do takich możemy zaliczyć.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Gość
Gość 05.01.2020, 18:53
Brawo na tym krótkim odcinku trasy Malbork Królewo-Lotnisko często kierowcy spieszyli się nie wiadomo czy na samolot czy na tamten świat czy na kolacje szerokiej drogi gumowych drzew.