Wydanie nr 271/2021, Wtorek 28.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Więcesław, Wawrzyniec, Salomon, Wacława, Marek, Sylwin, Wacław, Laurencjusz, Jan, Alodiusz, Sylwina, Tymon
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

W Jantarze na plaży wciąż brudno. Turyści zaniepokojeni sytuacją.

W Jantarze na plaży wciąż brudno. Turyści zaniepokojeni sytuacją. fot. Widz TvMalbork.pl
O tym, że plaża w Jantarze podczas tegorocznych wakacji często jest zaśmiecona, informowali nas turyści niejednokrotnie. Mimo upływu czasu, sytuacja nie uległa zmianie i nadal dostajemy zdjęcia od zaniepokojonych tą sytuacją turystów.
Tak wygląda główne wejście na plażę w Jantarze, przy którym wcześniej stały kosze, lecz zostały usunięte”- czytamy w wiadomości od pana Dominika.Zamiast robić tabliczki – zakaz śmiecenia – gmina powinna postawić kosze. Jak ludzie mają dbać o czystość i nie śmiecić, jeśli nie mają nawet gdzie wrzucać śmieci”- dodaje.

Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@zulawyimierzeja24.pl redakcja@tvregionalna24.pl redakcja@tvsztum.pl redakcja@tvmalbork.pl

Wszystkie fotografie opublikujemy na naszych stronach. Wysyłając zdjęcie/a bardzo prosimy o wskazanie autora fotografii, któremu zapewniamy anonimowość i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację. Można w formie mailowej: "Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania”.

27.08.2019 godz. 12.30 Odpowiedź Urzędu Gminy Stegna przeczytaliśmy w komentarzu pod artykułem:

Szanowna Redakcja. Prosimy o weryfikację zdjęć i treści artykułów, które publikujecie. Zamieszczone zdjęcia przedstawiają teren portu rybackiego w Jantarze, gdzie obowiązuje zakaz wstępu. Teren portu należy do Urzędu Morskiego a korzysta Stowarzyszenie Rybaków z Jantaru. Gmina Stegna nie ustawia śmietników na terenach, które nie należą do Gminy. Utrzymanie czystości na terenie portu należy do Stowarzyszenia Rybaków, więc proszę o nie podawanie nieprawdy za za brud i śmieci odpowiedzialność na tym terenie ponosi Gmina Stegna”.


 

Redakcja
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Co nas denerwuje


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Gmina Stegna
Gmina Stegna 26.08.2019, 10:39
Szanowna Redakcja. Prosimy o weryfikację zdjęć i treści artykułów, które publikujecie. Zamieszczone zdjęcia przedstawiają teren portu rybackiego w Jantarze, gdzie obowiązuje zakaz wstępu. Teren portu należy do Urzędu Morskiego a korzysta Stowarzyszenie Rybaków z Jantaru. Gmina Stegna nie ustawia śmietników na terenach, które nie należą do Gminy. Utrzymanie czystości na terenie portu należy do Stowarzyszenia Rybaków, więc proszę o nie podawanie nieprawdy za za brud i śmieci odpowiedzialność na tym terenie ponosi Gmina Stegna.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 26.08.2019, 18:48 (odpowiedź do Gmina Stegna)
Mam nadzieję, że to komentarz zwykłego użytkownika, nie zaś osoby pełniącej jakąś funkcję w gminie i chcącej wyrazić "oficjalne" stanowisko. Bowiem jeśli jest inaczej, to przy poziomie poprawności językowej tego komentarza jakiekolwiek dokumenty przygotowywane przez gminę, jak i zapewne same obrady muszą być niezwykle "ciekawe". Nie mniej prawdą jest, iż portal informacyjny powinien sprawdzać, czy umieszczane informacje są prawdziwe. No chyba, że nie zależy mu na rzetelności...