Wydanie nr 271/2022, Środa 28.09.2022
imieniny: pokaż (12 imiona)Więcesław, Wawrzyniec, Salomon, Wacława, Marek, Sylwin, Wacław, Laurencjusz, Jan, Alodiusz, Sylwina, Tymon
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Stegna: Gdyby głupota ludzka miała skrzydła.

Stegna: Gdyby głupota ludzka miała skrzydła. fot. stegna.pl
Widok, jaki zastali mieszkańcy przy zespole Szkół w Stegnie w pierwszym momencie może powodować uśmiech, ale później już tak niestety nie jest.

Gmina kupiła, zamontowała, aby wszyscy korzystali, a „ktoś”  wykopał, zniszczył.  Jednak nasuwa się pytanie: po co? W tej sprawie zostało złożone doniesienie w sprawie zniszczenia mienia na Policję, która zweryfikuje monitoring zainstalowany  na miejscu zdarzenia. 

Źródło: stegna.pl

Katarzyna De Guzman
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Co nas denerwuje


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Niepełnosprawna z dysfunkcją kończyn dolnych z USA
Niepełnosprawna z dysfunkcją kończyn dolnych z USA 02.08.2019, 22:32
Władze Gminy Stegna nie dbają o turystów, w Jantarze brak koszy np. ul. Rybacka. Wypadające śmieci z przepełnionych koszy na plaży im nie przeszkadza, za to przeszkadzają im niepełnosprawni na wózkach.Przyjeżdżam do Jantara od 15 lat ( od urodzenia nie chodzę, poruszam się na wózku), jedynym sposobem aby zobaczyć i poczuć nasze morze była jazda konna w stajni Buffalo Bill. To było jedyne miejsce w Europie gdzie niepełnosprawni mogli dotrzeć konno na plażę.Wjazd wózkiem inwalidzkim jest nie możliwy..Cały rok czekałam na ta chwilę aby konno pojechać na plażę i podziwiać zachód słońca.Jadąc konno czułam się jak osoba pełnosprawna i podziwiana , a nie budząca współczucie. W tym roku zrezygnowałam z przylotu do Polski, jak się dowiedziałam, że Buffalo Bill ma zakaz wjazdu konno na plażę. Jak się dowiedziałam na facebooku to wiele osób niepełnosprawnych dotąd przyjeżdżających do Jantara w ramach protestu zrezygnowało z przyjazdu. Media powinny wpłynąć na niemądre i bezzasadne decyzję władzy gminnej.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 26.07.2019, 11:43
Całe szczęście jest monitoring. Już takich heheszków nie będzie.
Krzyżak
Krzyżak 25.07.2019, 18:34
Karyny ,Janusze,, brajany I ' dżesiki"... A to początek patologii 500+...
Waldek
Waldek 25.07.2019, 12:30
idioci normalnie idioci