Wydanie nr 267/2021, Piątek 24.09.2021
imieniny: pokaż (6 imion)Teodor, Gerard, Maria, Uniegost, Tomir, Gerarda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Sztum: Nielegalne gry hazardowe. Zabezpieczono cztery automaty do gier – 21.04.2017

Sztum: Nielegalne gry hazardowe. Zabezpieczono cztery automaty do gier – 21.04.2017 fot. KPP w Sztumie
Policjanci sztumskiej komendy, działając wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej, uderzyli w nielegalny hazard. W ramach realizacji sprawy zabezpieczyli cztery automaty do gier, z których można było korzystać w jednym z lokali na terenie miasta.

Wczoraj popołudniu, specjalna grupa złożona z policjantów zwalczających przestępczość gospodarczą i funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej skontrolowała lokal usytuowany na terenie Sztumu, w którym mogły być urządzane nielegalne gry na automatach.

 

 

- Jak się okazało podejrzenia mundurowych potwierdziły się – podsumowuje mł. asp. Karolina Gastoł- Zawicka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sztumie. - W trakcie przeprowadzonej akcji zabezpieczono łącznie cztery sztuki nielegalnych automatów. Funkcjonariusze zabezpieczyli cztery automaty, które następnie zostały zdeponowane w magazynie do momentu podjęcia decyzji przez sąd.

 

 

Prowadzone w tej sprawie postępowanie przygotowawcze wykaże, kto jest odpowiedzialny za organizowanie nielegalnych gier hazardowych. Sprawcy muszą się liczyć z bardzo dotkliwymi karami finansowymi.

 

redakcja_
Przejdź do komentarzy

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.