Wydanie nr 262/2021, Niedziela 19.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Więcemir, Teodor, Wilhelmina, Marta, Alfons, Trofim, Konstancja, Festus, January, Zuzanna, Arnolf, Arnulf
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Sztum: 84-latek potrącony w okolicy Ronda Pod dębami – 19.04.2017 (NAGRANIE Z KAMERY)

Sztum: 84-latek potrącony w okolicy Ronda Pod dębami – 19.04.2017 (NAGRANIE Z KAMERY) fot. Nadesłane do redakcji
19 kwietnia przed godziną 8.00 doszło do potrącenia 84-letniego rowerzysty przez samochód osobowy przy Rondzie pod Dębami w Sztumie.

AKTUALIZACJA 20.04.2017 godz. 15.00

Przejrzeliśmy nagranie wideo z naszej kamery. Jak pokazuje nagranie prawdopodobną przyczyną kolizji z rowerzystą mogło być oślepienie kierowcy VW, który nie zauważył nadjeżdżającego 84-latka. Rower poruszał się po ścieżce rowerowej normalnym tempem. Do potrącenia doszło w chwili wyjazdu volkswagena z pobliskiego, przyblokowego osiedla.

 

 

 

 

Jak informuje sztumska policja mężczyzna został potrącony przez osobowego volkswagena. Do potrącenia doszło podczas dużego korka, gdy rower poruszał się po ścieżce rowerowej. Na szczęście mężczyźnie nic się nie stało. Skończyło się na ogólnych potłuczeniach i pozostaniu przez krótki czas na obserwacji w Szpitalu Polskim w Sztumie.

 

Policja przypomina o zachowaniu szczególnej ostrożności zwłaszcza przez niechronionych uczestników ruchu drogowego: pieszych i rowerzystów. W Sztumie na skutek prac drogowych tworzą się zatory. Kierowcy stojąc w korkach zmuszani są do ciągłego zatrzymywania i podjeżdżania o parę metrów. Może się zdarzyć, że przy takich manewrach ktoś nie zdąży w porę wyhamować. Warto pamiętać, że korek to nie postój.

 

Jednak podstawą do zachowania bezpieczeństwa przy dużym natężeniu ruchu jest ostrożność wszystkich uczestników ruchu w tym kierowców...

redakcja_
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.