Wydanie nr 209/2021, Środa 28.07.2021
imieniny: pokaż (10 imion)Alfonsa, Samson, Pantaleon, Marcela, Wiktor, Innocenty, Tymona, Tymon, Achacjusz, Achacy
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Mistrzowie blokowania na Słowackiego w Malborku - 16.05.2016

Mistrzowie blokowania na Słowackiego w Malborku - 16.05.2016 fot. Osoba anonimowa
Widz naszej telewizji nadesłał na naszą skrzynkę redakcyjną (redakcja@tvregionalna24.pl) mistrzów parkowania, którzy 16 maja br zaparkowali swoje auta przy ul. Słowackiego w Malborku utrudniając swobodne przejście po drodze przeznaczonej dla pieszego.

Jak napisał autor zdjęć - "Wezwana na miejsce straż miejska nie zareagowała. Czy wizyta w przychodni lekarskiej bądź pobyt na mszy w kościele usprawiedliwia takie zachowania kierowców?"

Przedstawiony materiał jest wyłącznie subiektywną oceną sytuacji opisaną przez autora fotografii. Jeśli macie Państwo inny punkt widzenia czekamy na wasze komentarze!

Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@tvregionalna24.pl. Fotografie opublikujemy na stronie:

  • www.tvmalbork.pl/mistrzowie(nie tylko)parkowania.
  • www.tvsztum.pl/mistrzowie(nie tylko)parkowania.
  • www.tvzulawyimierzeja24.pl/mistrzowie(nie tylko)parkowania.

Wysyłając zdjęcie/a prosimy wskazanie autora fotografii i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację! "Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania."

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
mieszkanka
mieszkanka 17.05.2016, 16:16
do "autor zdjęć" : Chyba sam nie masz auta i Ci zal D... ściska że tak się burzysz. A czy to jest wina straży miejskiej ze nie ma parkingów??? Fakt co do kierowców na zdjęciu troszkę przesadzili ....
autor zdjęć
autor zdjęć 17.05.2016, 13:33
Zlikwidować straż miejską! Spacerki po mieście urządzają pracusie, za byle peta rzuconego się burzą, a tam gdzie potrzebni to ich nie ma! Teren na parking przy szpitalu jest, chociażby na placu po wyburzonym budynku przy kaplicy przyszpitalnej. A ludzie to z śródmieścia, z jasnej, Sienkiewicza do kościoła samochodami jeżdżą, bo ciężko na nogach iść, no bo i trzeba się pokazać, że się samochód ma.
A co do SM...bezużyteczna instytucja zasysająca państwową kasę!
autor zdjęć
autor zdjęć 17.05.2016, 13:19
Straż miejska wezwana. Przyjechali, przejechali, pojechali...zero reakcji...miasto bezprawia!
pieszy
pieszy 17.05.2016, 12:58
Wystarczy się przejść z gwoździem wokół samochodu albo spuścić powietrze ze wszystkich opon i się nauczy jeden z drugim ;)
ja
ja 17.05.2016, 11:37
a co straz miejska robi...gdzie blokady??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????