Wydanie nr 269/2021, Niedziela 26.09.2021
imieniny: pokaż (6 imion)Euzebiusz, Majnard, Cyprian, Kacper, Kasper, Damian
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Na 99 % tak będzie wyglądał objazd w Malborku. Specjalne wydanie Info Tygodnika – 04.03.2016

W dzisiejszym Info Tygodniku przedstawiamy planowany objazd w kierunku Sztumu i ze Sztumu do centrum Malborka. Zmiany w organizacji ruchu będą bardzo znaczące, więc musimy się liczyć z dużymi utrudnieniami. Pojazdy powyżej 3,5 tony będą kierowane w kierunku Nowej Wsi Malborskiej. Podane przez nas informację nie są jeszcze oficjalne, ale na 99% tak właśnie będą wyglądały objazdy, które mają zostać wprowadzone z 10 na 11 marca.

Jeszcze w środę rzecznik GDDKiA, Piotr Michalski w wywiadzie informował nas, że zmiana organizacji ruchu wynikająca z zamknięcia skrzyżowania Alei Rodła i Placu Słowiańskiego będzie wprowadzona najszybciej w czerwcu. Dziś rano zobaczyliśmy jednak nowo postawione znaki mówiące o objeździe. Niezwłocznie skontaktowaliśmy się z rzecznikiem w celu wyjaśnienia sytuacji.

Przedstawiciel GDDKiA poinformował, że do zmian dojdzie znacznie szybciej niż pierwotnie przekazał. Objazd zostanie wprowadzony w nocy z 10 na 11 marca, co potwierdza nasze wcześniejsze nieoficjalne informacje.

W najbliższych dniach ma zostać zorganizowana konferencja prasowa, w trakcie której zostaną podane szczegółowe informacje.

Robert Bychowski
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Piorun - Zamów już dziś. Bezprzewodowy dostawca internetu w powiecie malborskim Internet Piorun - Zamów już dziś. Bezprzewodowy dostawca internetu w powiecie malborskim
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Info Tygodnik


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Sztumiak
Sztumiak 11.03.2016, 10:03
Maniek. Niech wasi zacni włodarze wybuduja obwodnicę od strony naszego pięknego miasta z plażą i jeziorem na które tak chętnie mieszkańcy Malborka najezdzaja a będziemy omijać Malbork szerokim łukiem
maniek
maniek 11.03.2016, 05:58
Jest NADZIEJA,że WRESZCIE Sztumiacy,przestaną najezdzac Malbork!
kierowca
kierowca 06.03.2016, 16:14
te propozycje objazdów są chore, już w tej chwili ruch jest bardzo utrudniony, nieczynna sygnalizacja po obu stronach mostu skutecznie komplikuje życie kierowcą, korki sięgają kilku km, jak można pozostawić głowne skrzyzowanie 4 dróg samopasem !!!??? rozumiem że trwa budowa i utrudnienia będą ale to już jest przesada. Myślę że można by to wszystko o wiele łatwiej rozwiązać.. tylko po co skoro to dodatkowe koszty dla wykonawcy. Władze naszego miasta powinny podjąć działania i naciskać na odpowiednie instytucje tak aby ruch został usprawniony a nie kolejne komplikacje. Jadąc od strony Kałdowa stoi się czasem nawet godzinę !! a tu kolejne zatwardzenie w centrum miasta, czy nikt nie widzi tego że miasto zostanie totalnie zakorkowane ?!
grażyna
grażyna 06.03.2016, 13:17
Kto wymyślił objazd przez Żeromskiego? Ten cały ruch osobówek, autobusów i tirów ma się odbywać tą wąską jednokierunkową Żeromskiego? Z tym wąskich chodnikiem dla pieszych? Przy gimnazjum? A kto naprawi potem tą drogę?
yyyyy
yyyyy 05.03.2016, 19:59
czyli autobusy tez zmieniaja swoja trase i rozklad rowniez zostanie zmieniony?
piotr_wąsowicz
piotr_wąsowicz 06.03.2016, 11:01 (odpowiedź do yyyyy)
już w poniedziałek podamy informację z MZK