Wydanie nr 209/2021, Środa 28.07.2021
imieniny: pokaż (10 imion)Alfonsa, Samson, Pantaleon, Marcela, Wiktor, Innocenty, Tymona, Tymon, Achacjusz, Achacy
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Brak miejsca na parkowanie? To nie problem, to wyzwanie. Mistrzowie(nie tylko)parkowania na Kochanowskiego w Malborku - 25.02.2016

Brak miejsca na parkowanie? To nie problem, to wyzwanie. Mistrzowie(nie tylko)parkowania na Kochanowskiego w Malborku - 25.02.2016 fot. Osoba anonimowa
Widz naszej telewizji nadesłał na naszą skrzynkę redakcyjną (redakcja@tvregionalna24.pl) mistrzów parkowania, którzy 25 lutego br zaparkowali swoje auto na chodniku przy ul. Kochanowskiego utrudniając przejście pieszym.

Przedstawiony materiał jest wyłącznie subiektywną oceną sytuacji opisaną przez autora fotografii. Jeśli macie Państwo inny punkt widzenia czekamy na wasze komentarze!

Czekamy na kolejne zdjęcia z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@tvregionalna24.pl. Fotografie opublikujemy na stronie:

 

  • www.tvmalbork.pl/mistrzowie(nie tylko)parkowania.
  • www.tvsztum.pl/mistrzowie(nie tylko)parkowania.
  • www.tvzulawyimierzeja24.pl/mistrzowie(nie tylko)parkowania.

Wysyłając zdjęcie/a prosimy wskazanie autora fotografii i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację! "Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania."

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy
Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Emeryt
Emeryt 01.03.2016, 11:13
……………..mogą też parkować przed Bricko czy Intermarsche. Tam są duże parkingi. Pozdrawiam.
Obywatel
Obywatel 29.02.2016, 20:59
W strefie zamieszkania parkować można w miejscach do tego przeznaczonych lub tak żeby nie utrudniać ruchu ale chodnik nie jest pasem ruchu wię parkować na nim można zachowując odpowiednią odległość.Czy przy prędkości która obowiązuje w strefie zamieszkania pojazd zaparkowany na pasie ruchu to takie utrudnienie?Chyba nie ale mało kto przestrzega tej prędkości co widać po ilosci plastików przy progach zwalniających.Może by tak kilka razy staneła tu drogówka i sama oceniła prędkości na tej ulicy.Myśle tu o godzinach od 7.30 do 8.30 i od 14.30 do 16 no i autobus MZK tez troszeczkę za szybko tu jeździ.Ale to itak nic nieda takie pisanie bo za dużo prominentów tu jeździ i jeszcze by mandaty dostali!!!!!!
sm
sm 02.03.2016, 14:48 (odpowiedź do Obywatel)
W strefie zamieszkania można parkować tylko w wyznaczonych miejscach i nigdzie indziej!
Młody Polak
Młody Polak 29.02.2016, 14:41
……………….mieszkańcy ul. Kochanowskiego którzy nie mają podwórek mogą parkować na pobliskim parkingu przy Cmentarzu Komunalnym ! Jest tam dużo miejsca no i nie tak daleko od domu. Pozdrawiam.
obserwator
obserwator 29.02.2016, 13:38
Po drugiej stronie ulicy widać pojazd podobnie zaparkowany, ale jakoś temu pojazdowi to zdjęcia nie potrafiliście zrobić. Widzę tu stronniczość albo złość fotografującego.
kierowca
kierowca 28.02.2016, 11:23
To może by zrobili w końcu jakiś parking, bo tam NIE MA GDZIE PARKOWAĆ!
Ja się nie dziwię, że tak stają, bo jak mają stanąć?, na ulicy zajmując pas ruchu?!