Wydanie nr 209/2021, Środa 28.07.2021
imieniny: pokaż (10 imion)Alfonsa, Samson, Pantaleon, Marcela, Wiktor, Innocenty, Tymona, Tymon, Achacjusz, Achacy
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Parkują byle gdzie i byle jak. Mistrzowie(nie tylko)parkowania na Piaskach w Malborku - 06.02.2016

Parkują byle gdzie i byle jak. Mistrzowie(nie tylko)parkowania na Piaskach w Malborku - 06.02.2016 fot. Osoba anonimowa
Widz naszej telewizji nadesłał na naszą skrzynkę redakcyjną (redakcja@tvregionalna24.pl) mistrza parkowania, który 6 lutego br. przy jednym z supermarketów na Piaskach w Malborku byle jak zaparkował swoje auto.

Przedstawiony materiał jest wyłącznie subiektywną oceną sytuacji opisaną przez autora fotografii. Jeśli macie Państwo inny punkt widzenia czekamy na wasze komentarze!

Aktualizacja - 8 luty 2016 r.

Z naszą redakcją skontaktowała się osoba podająca się za właściciela pojazdu o którym mowa w artykule. Jak twierdzi jest osobą niepełnosprawną, a na parkingu tego dnia nie było żadnych wolnych miejsc postojowych. Kierowca twierdzi, że samochód pozostawił w ten sposób, by nie utrudniać klientom swobodnego wejścia i wyjścia z supermarketu.

 

Czekamy na kolejne zdjęcia autodrani z powiatu malborskiego, sztumskiego i nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@tvregionalna24.pl. Fotografie opublikujemy na stronie:

 

  • www.tvmalbork.pl/mistrzowie(nie tylko)parkowania.
  • www.tvsztum.pl/mistrzowie(nie tylko)parkowania.
  • www.tvzulawyimierzeja24.pl/mistrzowie(nie tylko)parkowania.  

 

Wysyłając zdjęcie/a prosimy wskazanie autora fotografii i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację! "Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania."

 

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy
Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Myślący normalnie
Myślący normalnie 10.02.2016, 07:39
Jak ciągle brakuje miejsc parkingowych przy tym sklepie bo są zajęte przez pracowników to należy zmienić sklep ! Można……..można.
LECH KACZYŃSKI
LECH KACZYŃSKI 09.02.2016, 17:02
To jest biedronka tu nigdy nie ma miejsc wolnych a na parkingu czerwonej torebki nie można parkowac ponieważ to dla klientów czerwonej tor. Biedronka to najgorszy sklep ale też tani, gdzie tak wolno obsługują ludzi. Jedna kasa czynna z 6 kas. A jak już się zrobi kolejka ~10os to otworzą druga kasę. Co do tego zdjęcia nic nie widzę tu szczególnego. Zakazu żadnego nie ma a przejscie dla pieszych jest.
wkurzona
wkurzona 19.02.2016, 08:35 (odpowiedź do LECH KACZYŃSKI )
Człowieku, czy z czegokolwiek jesteś w życiu zadowolony? Wszystko ci nie tak, wszystko źle! Przestań rzygać złością! Normalny sklep, normalna obsługa, a jak ci nie pasuje to tam nie idź. Mowa tu o baranie, co nie potrafi zaparkować jak człowiek, a ty wyskakujesz z bredniami na temat swego nieudanego życia. P.S. Nie jestem pracownicą Biedronki
Bolek
Bolek 08.02.2016, 20:37
Na Jagiełly cały pas ruchu na stałe zajęty zaparkowanymi autami, bardzo trudno przejechać bezpiecznie, nie myślą ludzie logicznie
wkurzona
wkurzona 08.02.2016, 20:29
Za kierownicą tego auta w tym akurat momencie był zdrowy młody człowiek, który zawsze zastawia wejście do sklepu-nawet jeśli mu zwracano uwagę. Byłam tam, widziałam, miejsca były. Niech nie ściemnia i zacznie szanować ludzi!Jakby mógł, to do sklepu po ludziach by wjechał,inwalida od siedmiu boleści...
piaskowy dzon
piaskowy dzon 08.02.2016, 20:09
to pewnie jakiś kaleka najpewniej umysłowy