Wydanie nr 209/2021, Środa 28.07.2021
imieniny: pokaż (10 imion)Alfonsa, Samson, Pantaleon, Marcela, Wiktor, Innocenty, Tymona, Tymon, Achacjusz, Achacy
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Inni niech sobie radzą na ulicy Słowackiego. Kolejni mistrzowie parkowania w Malborku - 27.01.2016

Inni niech sobie radzą na ulicy Słowackiego. Kolejni mistrzowie parkowania w Malborku - 27.01.2016 fot. Osoba anonimowa
Widz naszej telewizji nadesłał na naszą skrzynkę redakcyjną (redakcja@tvregionalna24.pl) mistrzów parkowania, którzy notorycznie parkują swoje auta przy blokach na ulicy Słowackiego w Malborku utrudniając wyjazd mieszkańcom, którzy zaparkowali samochody na wyznaczonych miejscach. Dodatkowo blokują przejazd dla śmieciarki i innych służb.

Jak sam napisał(a) - Przesyłam fotografię parkingu przy blokach na ulicy Słowackiego. Mieszkańcy notorycznie parkują samochodu wzdłuż krawężnika utrudniając wyjazd mieszkańcom, którzy zaparkowali samochody na wyznaczonych miejscach. Dodatkowo blokują przejazd dla śmieciarki i innych służb. Postawione znaki przez zarządcę nic nie pomagają.

Przedstawiony materiał jest wyłącznie subiektywną oceną sytuacji opisaną przez autora fotografii. Jeśli macie Państwo inny punkt widzenia czekamy na wasze komentarze!

Czekamy na kolejne zdjęcia autodrani z powiatu Malborskiego, Sztumskiego i Nowodworskiego. Wraz z krótkim opisem sytuacji i miejsca, w którym zostały wykonane, można je przesyłać na adres: redakcja@tvregionalna24.pl. Wszystkie fotografie opublikujemy na stronie:

 

  • www.tvmalbork.pl/mistrzowie(nie tylko)parkowania.
  • www.tvsztum.pl/mistrzowie(nie tylko)parkowania.
  • www.tvzulawyimierzeja24.pl/mistrzowie(nie tylko)parkowania.  

 

Wysyłając zdjęcie/a prosimy wskazanie autora fotografii i nadesłanie pisemnej zgody na jej publikację! "Wysyłając zdjęcie oświadczam, że są one moją własnością i mam prawa do jego rozpowszechniania."

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy
Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
obserwator
obserwator 20.02.2016, 22:18
Widzę, że mieszkańcy tego blokowiska bardzo się ze sobą...zżywają.
mieszkaniec
mieszkaniec 29.01.2016, 07:15
Na parkowanie na tym osiedlu to można zrobić oddzielną galerię, tyle buraków tam mieszka
mlo
mlo 28.01.2016, 17:03
Ja bym się wzięła za właścicieli czteronogów, zbierać do woreczków po swoim pupilku bo brudno wszędzie wokół bloków ! Mandaciki wlepiać obowiazkowo co to ma być!
xs
xs 28.01.2016, 13:46
miejsca do zaparkowania jest bardzo dużo, zarówno od strony wejścia do klatek jak i z drugiej strony bloku. nawet jak miejsca przy klatkach nie są zajęte to te prostaki parkują pod samą klatką, nawet to jest dla nich za daleko. straż miejska była nie raz ale jak widać nic z tym nie zrobiła. nie ma bata na buraków i idiotów.
uuuu
uuuu 28.01.2016, 10:07
zgadzam się. Nie mieszkam tam ale mam tam znajomych jak można wybudować bloki bez parkingów !!!!!!! a te kilka miejsc parkingowych śmiechu warte, to samo na osiedlu kolorowym