Wydanie nr 272/2020, Poniedziałek 28.09.2020
imieniny: pokaż (12 imiona)Więcesław, Wawrzyniec, Salomon, Wacława, Marek, Sylwin, Wacław, Laurencjusz, Jan, Alodiusz, Sylwina, Tymon
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Będą wybory w Gminie Dzierzgoń. XII nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej w Dzierzgoniu – 01.12.2015

Dziś tj. 1 grudnia w Urzędzie Miejskim w Dzierzgoniu odbyła się XII nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej podczas której odwołany miał być z funkcji Przewodniczącego Zbigniew Przybysz.

Ostatecznie Rada Miejska podczas tajnego głosowania podjęła decyzję o pozostawieniu na stanowisku obecnego Przewodniczącego.

Stosunek głosów układał się następująco:

Za odwołaniem – głosowało 7 radnych  
Przeciw odwołaniu – głosowało 7 radnych
Osoby wstrzymujące się od głosu – 1 radny


W związku ze złożeniem przez Radnego Tomasza Przybyłowskiego mandatu, w okręgu wyborczym z którego startował radny będą musiały odbyć się wybory uzupełniające do Rady Miejskiej.  

Już jutro komentarze Przewodniczącego Rady oraz wnioskodawcy.

Robert Kaczmarkiewicz
Przejdź do komentarzy

 

 

 

Powiązane artykuły

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (53)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Andrzej
Andrzej 02.12.2015, 09:24
ale kolo trzyma was za mordę, LEJE z was cały powiat heheheh 7 głosów była za, 7 było przeciw i jeden wstrzymujący się o jeeezuu
genowefa borkowska
genowefa borkowska 02.12.2015, 03:15
Panie Ernest jestem,jestem!!!!!!!Za chwilę wyruszam w drogę i nie będzie mnie w tym mieście przez 2 dni.Przed wyjazdem proszę Tomka Przybilskiego -NIE REZYGNUJ!!!!!!!!!Mieszkańcy Stanowa wybijcie mu to z głowy.Jesteś super gościem i wiem na co cię stać.To ty nadajesz się na wice w RM.Kłótnie nie miałyby miejsca!!!!!!Jednak ta "pajęczyna" złapała Cię w sidła pożyczek i musiałeś tańczyć,tak jak oni chcieli.Tomek pomogę ci w spłacie pożyczek!!!!!!Nie poddawaj się!!!!!! Szanownych mieszkańców M i G Dzierzgoń przepraszam za swoje zachowanie ale tylko cyrkiem można ich wykończyć.Lubię swoją pracę,kontakt z biednymi ludżmi,bo od nich bije życzliwość a nie fałsz więc kończę z joanną d,arc( wybacz mi poirytowany- masz rację). Radnych proszę o zorganizowanie wspaniałego sylwestra wszystkim mieszkańcom,żeby weszli w Nowy Rok z nadzieją na lepsze jutro. TO JEST MÓJ OSTATNI WPIS!!!!!!!!!!
Mieszkaniec Gminy Dzierzgoń
Mieszkaniec Gminy Dzierzgoń 02.12.2015, 10:46 (odpowiedź do genowefa borkowska)
Pierwszy raz w życiu jest mi wstyd że mnie Pani uczyła! Jak tak można postępować!Przecież ludzie o zdrowych zmysłach tak nie robią, Pani Gieniu powinna Pani na sesji przeprosić radnych którym Pani ubliżyła a już w szczególności radnego Tomka, pytanie tylko czy ma Pani na tyle odwagi i honoru bo podejrzewam że nie! Wstyd!!Wstyd!!Wstyd!!
rti
rti 02.12.2015, 10:16 (odpowiedź do genowefa borkowska)
najpierw trzeba spłacić swoją pożyczkę a później pomagać innym a może spłacił kram czas na lecznie poważną ma pani chorobę
stanowiak
stanowiak 02.12.2015, 10:07 (odpowiedź do genowefa borkowska)
a co dziś wyrzuty tą dobrocią zniszczyłaś babo pożądnego człowieka a tą łaskawocią już go nie dobijaj pomagasz na forum chceż pomóc to nie klep o tym na forum nie opwidadaj głośno o problemach człowieka jak ci furiatko zaufał facet teraz właśnie postąpił jak chochoł na twoją nagonkę nie masz babo za grosz godności pochwal się co ci obiecali za tą grę
ikA
ikA 01.12.2015, 23:08
Pskiet!! Dosc tego cyrku
ale z Was nienawistna banda - i co nie udalo sie? ile Wam placa za pisanie takich wrednych komentarzy?
Rola opozycji jest wpolpracowanie z nowa wladza i kontrolowanie jej poczynan - a Wy dzialacie ewidentnie na szkode mieszkancow Dzierzgonia - nie chcemy Was,, wynoscie sie - chcemy madrych ludzi do rzadzenia gmina a ni e3 idiotow
ojoj
ojoj 02.12.2015, 21:43 (odpowiedź do ikA)
Bardzo żle świadczy o Tobie. Brak kultury i nienawiść aż kipi. Szkoda bo na starość będziesz jak czarownica lecąca na miotle.
Kibic TV
Kibic TV 01.12.2015, 22:48
chodzą słuchy że reporter Kaczmarkiewicz miał starcie z Szew... Czy to prawda? podobno przy wywiadzie z Przybyszem coś tam się wydarzyło ktoś coś? ;D Macie jakieś taśmy ?
Ernest
Ernest 01.12.2015, 22:45
I gdzie jest w komentarzach Pani Genia? jest Pani????!!!! halo!!!! bo cos cicho! Na sesji trzeba potrafić się zachować! to nie cyrk droga Pani. Proponuję jechać dalej do Dubaju.