Wydanie nr 218/2020, Środa 5.08.2020
imieniny: pokaż (8 imion)Nonna, Cyriak, Abel, Maria, Memiusz, Oswalda, Oswald, Karolina
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Dzierzgoń: Impas w głosowaniu o odwołanie Przewodniczącego Zbigniewa Przybysza. Kto się wstrzymał? Komentarze posesyjne – 01.12.2015

W dniu wczorajszym odbyła się nadzwyczajna sesja rady miejskiej w Dzierzgoniu w związku ze złożonym wnioskiem o odwołanie przewodniczącego Zbigniewa Przybysza. Radni opozycji swój wniosek argumentowali iż przewodniczący moderuje sesje niezgodnie z prawem.

Ostatecznie Rada Miejska w Dzierzgoniu w głosowaniu niejawnym stosunkiem głosów:

za odwołaniem 7 radnych przeciw 7 radnych oraz przy jednym głosie wstrzymującym, nie odwołała przewodniczącego.

Oto komentarze posesyjne.

Robert Kaczmarkiewicz
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (69)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
leon
leon 07.12.2015, 11:10
Ale się polubień pojawiło... Ciekawe skąd :D
lola
lola 03.12.2015, 15:06
Jak tam pomidor się czuje , nie udało się wykonać polecenia szewa? a Jolka miała strasznie uśmiechniętą minę. Czerpali chochlą i się zakrztusili.
tiktak
tiktak 03.12.2015, 17:19 (odpowiedź do lola)
Zaje.... ksywka ten pomidor, chociaż arbuz też dobry, albo indor.
takitam
takitam 04.12.2015, 21:25 (odpowiedź do tiktak)
Czy to ten , który siedzi obok Pana Nilssona ?
zażenowany
zażenowany 03.12.2015, 13:04
Przybysz powinien pozamiatać resztki honoru i sam odejść ze stanowiska. To co się wyprawia w Dzierzgoniu jest poniżej wszelkiej krytyki.
potrzebująca
potrzebująca 03.12.2015, 07:13
Jolcia sponsoruj ludzie czekają. Co nie ma państwowych pieniędzy
Potrzebujący
Potrzebujący 03.12.2015, 07:05
Na co przekazuje diete JOLCIA ! tAK DZIAŁALA SPOŁECZNIE. Tak się chwaliła że ona dalej będzie działać nie zależnie jaką funkcje będzie pełnić , to pytam gdzie przekazuje dietę? Dobrze sponsorować z państwowych pieniędzy. Nawet paliwo w Sztumie można sponsorować. Niech pokaże co potrafi zrobić od siebie bez pieniędzy z RTI . ha ha !!!!!!!!!!! Może by tak dofinansować mogła jeszcze kupno samochodów w Bgarcie ha ha . Nie ma RTI i nie ma przyciągania ludzi. Oj jojoj jaka szkoda ale może ze swoich pieniędzy pokazac jak pomaga innym. Gdzie przekazuje dietę ?to będzie na początek , od czegoś trzeba zacząć, CZEKAMY NA INFORMACJĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
belmondo
belmondo 03.12.2015, 16:29 (odpowiedź do Potrzebujący)
a ten kometarz to pisał zbyszek??? ;D żeby znowu sie pokazać?