Wydanie nr 264/2021, Wtorek 21.09.2021
imieniny: pokaż (9 imion)Bernardyna, Hipolit, Jonasz, Marek, Laurenty, Mateusz, Ifigenia, Bożeciech, Melecjusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Dwa zwycięskie spotkania dla GOSSM Malbork pomiędzy GOSSM Elbląg - 15.10.2015

W ubiegły czwartek ( 15 października br. ) piłkarze Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Malborku rozegrali dwa mecze towarzyskie z drużynami GOSSM Elbląg. Oba spotkania zakończyły się zwycięsko dla reprezentantów GOSSM Malbork. Poniżej relacja Henryka Pawłowskiego, koordynatora GOSSM Malbork.

 

 

MECZE GOSSM Malbork - GOSSM Elbląg  rocznik - 2000  1-0 (1-0)
bramka-Dawid Polus 

SKŁAD:
Gołębiewski, ( 40 Witek Konrad ), ( 60 Czarnecki ) Waśniewski( 40 Kowalewski), Mońka P( 60 Pazio ), Komorowski, Lewandowski Igor, Galeniewski( 60 Różański ) , Freda( 60 Kucia) , Kirschenstein ( 60 Lewandowski Jonasz) , Mońka D( 40 Kluka ), Jaworski (40 Witek Kacper) , Polus ( 60 Mąkosa ) 


     Pierwsza połowa dominacja zespołu z Malborka. Zespół w większości czasu był w posiadaniu piłki, oraz stwarzał groźne sytuacje podbramkowe jednakże na prowadzenie czekaliśmy do minuty 40, kiedy to Polus Dawid celnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. Po przerwie obraz gry się wyrównał, dzięki solidnej postawie gospodarzy. Doszło do kilku sytuacji z jednej i drugiej strony jednakże żadna nie zamieniła się na bramkę.
trenerzy – Mateusz Sroka,Michał Krawczyk
trener bramkarzy -Jarosław Talik

 

GOSSM Malbork -GOSSM Elbląg rocznik - 2001 7-1  (3-1) 
bramki - 5 Tomasz Przybyszewski,1-Remigiusz Misztal i Dawid Tkaczyk

SKŁAD:
Tiedtke,(Szafek)(Baranowski), Bonin(Czubak), Kamiński,Kwiatkowski, Wierzba, Włodarczyk(Szweda), Leszczyński Matusz Ziewiec(Misztal), Tkaczyk(Nowomiejski), Przybyszewski, Rozkowiński, Szweda, Tomaszewski.

     W tym meczu dominowała drużyna z Malborka, która przeprowadziła wiele wypracowanych  na treningach  akcji. W pierwszej połowie zespól z Elbląga starał się podjąć wyrównaną  walkę, zdobywając bramkę po błędzie naszego obrońcy. Należy dodać że w tym meczu 5 - bramek strzelił Tomasz Przybyszewski.

trenerzy - Grzegorz Mikuła i Radosław Masztaler
trener bramkarzy - Jarosław Talik

 

Generalnie oceniając rozegrane w Elblągu mecze należy stwierdzić że były one bardzo pożytecznym sprawdzianem  umiejętności  poszczególnych zawodników jak gry i  całych formacji. Powyższe mecze zostały rozegrane na bardzo dobrze  przygotowanych boiskach  piłkarskich oraz przebiegały w sportowej atmosferze za co dziękuję naszym drużynom oraz   zawodnikom i trenerom z GOSSM Elbląg.


Koordynator  GOSSM MALBORK
Henryk Pawłowski

Dawid Bochon
Przejdź do komentarzy
Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Piłka nożna


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.