Wydanie nr 209/2021, Środa 28.07.2021
imieniny: pokaż (10 imion)Alfonsa, Samson, Pantaleon, Marcela, Wiktor, Innocenty, Tymona, Tymon, Achacjusz, Achacy
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

MAŁY FIACIK NA CHODNIKU... PARKOWANIE Z ROZMACHEM NA STARYM MIEŚCIE W MALBORKU – 21.07.2015

Mały a potrzebuje tyle miejsca... Na nasza skrzynkę przesłano zdjęcia małego samochodu zaparkowanego na osiedlowym placu. Właściciel fiata pandy się zagalopował, wjeżdżając na chodnik, który przeznaczony jest dla pieszych.

Czy w pośpiechu zawsze trzeba łamać przepisy i utrudniać życie obywatelom?

Zapraszamy do komentowania podobnych zachowań kierowców i przysyłania zdjęć "Mistrzów Parkowania" na adres  redakcja@tvregionalna24.pl

Tajny informator
Przejdź do komentarzy
Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Mistrzowie (nie tylko) parkowania


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
~~zawiedziony~~
~~zawiedziony~~ 26.07.2015, 02:20
Swoją drogą to czepiacie się właściciela tego małego autka. Cóż on tam Wam przeszkadza.Miejsca do przejścia jest bardzo dużo. Zieleni w koło bardzo mało i mizernej jakości.Po drugiej stronie budynku ciasna uliczka z bardzo małą ilością miejsc parkingowych zaprojektowana w czasach gdy w Malborku było zarejestrowanych może ze 2 tyś samochodów. A tu tyle miejsca się marnuje. Ani to teren rekreacyjny,ani plac zabaw, jedynie starsze panie dokarmiają tam gołębie i koty i czasami to strach tamtędy przejść aby nie zostać ob....nym przez stado gołębi. A przecież nie tak dawno zaledwie 80 lat temu gdy była tam Niedere Lauben po której jeździły samochody i nawet parkowały. Były sklepy,kawiarnie restauracje.Ulica tętniła życiem. Tak więc nie czepiajcie się jednego małego samochodziku. A swoją drogą to może jest sygnał dla nowej władzy w Malborku zamiast budować bezsensowne ronda i naleśniki a'la ronda jak poprzednia władza, zrobić porządek z tak dużym nieużytkiem.
bunia
bunia 24.07.2015, 11:17
wiem z jakiego mieszkania wykonano foto :) maly donosiciel :)
mieszkaniec
mieszkaniec 23.07.2015, 20:31
Standard, a jak się dzwoni na straż miejską to nic, to samo gdy jest impreza jakaś wszystko zastawione że przejść nie można. Lub gdy do ŁACINY Przyjadą ulica chodnik trakt jeden pies a władza nic z tym nie robi :/
Borys
Borys 22.07.2015, 15:24
OO fontanna dział :)
obserwator
obserwator 22.07.2015, 10:28
Na Sienkiewicza gościu zaparkował ostatnio tuż przy znaku zakazu parkowania. Zjechał na lewy pas i pozostawił samochód na środku ulicy. Mistrz nad mistrzami. Aż żal ściska serce, że aparat fotograficzny był w domu.