Wydanie nr 209/2021, Środa 28.07.2021
imieniny: pokaż (10 imion)Alfonsa, Samson, Pantaleon, Marcela, Wiktor, Innocenty, Tymona, Tymon, Achacjusz, Achacy
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

MISS MALBORKA 2012 - Ostateczne wyniki oraz pełna wideorelacja z gali finałowej - 23.02.2013

W sobotę 23 lutego w sali widowiskowej 22 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Malborku odbyła się finałowa gala konkursu Miss Malborka 2012 - MISS POWIATU MALBORSKIEGO organizowanego przez Telewizję Malbork. O tytuł najpiękniejszej oraz nagrodę główną 10.000 złotych walczyło 6 kandydatek: Kinga Kowalska, Natalia Cierlica, Martyna Górjaczyk, Agnieszka Lipieńska, Klaudia Jagielska i Paulina Grzenkowicz. Finalistki zostały wyłonione przez jury i internautów wysyłających SMS-y, w ramach gal półfinałowych, które odbywały się na zakończenie każdej z pór roku.

Zobacz pełny materiał wideo - zobacz co działo się za kurtyną.

Finalistki w trakcie Gali Finałowej zaprezentowały się w 4 układach choreograficznych przygotowanych przez Agatę Andrzejczak. Nie zabrakło specjalnego pokazu kandydatek w bikini, strojach sportowych, kreacjach wieczorowych z kolektywu Underground Collection oraz sukniach ślubnych z malborskiego salonu „Katarzyna”. O tym,  do której z kandydatek powędruje czek o wartości 10.000 tys. zł oraz korona decydowali widzowie wysyłając od początku roku SMS-y z numerem swojej faworytki. 

Oprócz finalistek licznie zgromadzona publiczność mogła wysłuchać krótkich recitali Magdaleny Kupińskiej oraz Magdaleny Zaremby. W przerwach pomiędzy prezentacjami wystąpili także tancerze z formacji SDF oraz FM 98 trenujący na co dzień w Malborskim Centrum Kultury i Edukacji. Oczekiwanie na wyniki wypełnił także specjalny  jubileuszowy krótki koncert zespołu Satysfakcja, który obchodzi w tym roku 5-lecie swojego istnienia. O galowy klimat całego przedsięwzięcia zadbali prezenterzy Marcin Szesza i Łukasz Brzostek.

Największą liczbę głosów zgromadziła na swoim koncie kandydatka z nr 1 - Natalia Cierlica, do której powędrowała korona oraz nagroda główna 10.000 złotych. Uroczystego odczytania wyników i wręczenia nagród dokonali wspólnie burmistrz Malborka Andrzej Rychłowski oraz organizator konkursu Piotr Wąsowicz z TvMalbork.plPełna fotorelacja połączonych sił z Gali Finałowej znajduje się TUTAJ

a tak zakończyło się głosowanie:

NATALIA CIERLICA - 31,79 %
KINGA KOWALSKA - 30,73 %
MARTYNA GÓRAJCZYK - 29,75 %
PAULINA GRZENKOWICZ - 5,44 %
KLAUDIA JAGIELSKA - 1,31 %
AGNIESZKA LIPIEŃSKA - 0,98 %
Przejdź do komentarzy

 

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.