Wydanie nr 267/2021, Piątek 24.09.2021
imieniny: pokaż (6 imion)Teodor, Gerard, Maria, Uniegost, Tomir, Gerarda
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

MALBORK: POLICJANCI URATOWALI 41-LETNIEGO MIESZKAŃCA DZIERZGONIA KTÓRY PRÓBOWAŁ POPEŁNIĆ SAMOBÓJSTWO – 10.03.2015

MALBORK: POLICJANCI URATOWALI 41-LETNIEGO MIESZKAŃCA DZIERZGONIA KTÓRY PRÓBOWAŁ POPEŁNIĆ SAMOBÓJSTWO – 10.03.2015 fot. KWP Gdańsk

Policjanci uratowali życie mężczyźnie, który próbował popełnić samobójstwo. Funkcjonariusze ściągnęli z torowiska 41-latka tuż przed przejazdem pociągu. Dzięki szybkiej i zdecydowanej interwencji policjantów nie doszło do nieszczęścia. Mężczyzna trafił do szpitala.

W sobotę (7 marca 2015 roku) przed godziną 23.00 z dyżurnym malborskiej policji skontaktował się operator Centrum Powiadamiania Ratunkowego i poinformował, że w Szymankowie jakiś mężczyzna prawdopodobnie zamierza popełnić samobójstwo rzucając się pod pociąg. 

Na miejsce natychmiast pojechali policjanci z Nowego Stawu i Malborka. Dojeżdżając na miejsce funkcjonariusze zauważyli stojącego na torach mężczyznę, który wszedł na wiadukt kolejowy. Funkcjonariusze zaczęli z mężczyzną rozmawiać i uspakajać go. 41-latek w pewnej chwili zauważył światła nadjeżdżającego pociągu relacji Warszawa-Gdynia. Zbiegł z nasypu i zaczął biec po torowisku w kierunku pociągu.

Policjanci dogonili desperata, obezwładnili go i ściągnęli z torowiska, przez które po chwili przejechał z dużą prędkością pociąg. 41-letni mieszkaniec Dzierzgonia został przewieziony do Szpitala.

KWP Gdańsk

Robert Kaczmarkiewicz
Przejdź do komentarzy
Podziel się:
Oceń:

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Maniek
Maniek 13.03.2015, 10:14
………….moja zasada……..nie przeszkadzać !
Flaszka
Flaszka 11.03.2015, 09:51
Gościu palił głupa ! Jak by chciał to zrobić to by zrobił. Nie sposób nikogo upilnować. Ja to bym takiemu głupkowi jeszcze starał się pomóc aby zyskać jego wdzięczność. Na pewno bym nie przeszkadzał.
Łukasz
Łukasz 10.03.2015, 14:25
Taka postawa policji zasługuje na pochwałę. Narażać swoje życie za kilka złotych dla jakiegoś psychola to już godne poświęcenie. Inni pewnie staliby i zrobili sobie z tej sytuacji niezłe widowisko. Obyśmy mieli tylko takich funkcjonariuszy.