Wydanie nr 169/2024, Poniedziałek 17.06.2024
imieniny: pokaż (15 imion)Izaura, Drogomysł, Radomił, Hipacy, Franciszek, Adrianna, Gundolf, Marcjan, Rajner, Adolf, Waleriana, Awit, Awita, Piotr, Montan
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowy Staw. Z rzeki Świętej wyłowiono ciało 35-latka.

  • Wydanie nr 169/2024
  • 22 kwietnia 2024, 10:10
  • KPP Malbork
  • Na sygnale
Nowy Staw. Z rzeki Świętej wyłowiono ciało 35-latka. fot. widz TvRegionalna24.pl/KPP Malbork
Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie w Nowym Stawie. Z rzeki Świętej wyłowione zostało ciało 35-letniego mieszkańca powiatu nowodworskiego. Na brzegu służby znalazły jego rower i rzeczy osobiste.

W sobotę, 20 kwietnia około godz. 13:30 Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Malborku otrzymał zgłoszenie o pływającym mężczyźnie w rzece Święta w Nowym Stawie.

- „Po chwili wpłynęło kolejne zgłoszenie o tym, że mężczyzna zniknął pod taflą wody” – informuje st. sierż. Martyna Orzeł, oficer prasowy KPP w Malborku.

Na miejsce zadysponowano służby ratunkowe – zastępy Straży Pożarnej z Malborka, OSP Nowy Staw , Zespól Ratownictwa Medycznego oraz policjantów z Komisariatu Policji w Nowym Stawie. Na miejscu zdarzenia pracowała także Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Wodno-Nurkowego z Gdańska.

Nad brzegiem rzeki służby znalazły rower oraz rzeczy osobiste należące do 35-letniego mieszkańca powiatu nowodworskiego.

- „Nurek wyciągnął ciało mężczyzny z wody” – dodaje policjantka.

Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Będą teraz szczegółowo wyjaśniać przyczyny i okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

 

 

Zdjęcia: KPP Malbork, widz TvRegionalna24.pl

 

KPP Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.