Wydanie nr 87/2023, Wtorek 28.03.2023
imieniny: pokaż (11 imion)Aleksander, Doroteusz, Guntram, Renata, Ingbert, Joanna, Kastor, Malachiasz, Malkolm, Pryskus, Rogat
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Wolne wakaty w Muzeum Zamkowym.

Malbork. Wolne wakaty w Muzeum Zamkowym. fot. Archiwum TvRegionalna24.pl
W związku z przygotowywaniem się do odejścia na emeryturę zastępcy dyrektora ds. marketingu i administracji oraz wieloletniego pracownika Muzeum Zamkowego w Malborku, pani Beaty Stawarskiej, Muzeum ogłosiło konkurs na stanowisko pracy: zastępca dyrektora ds. marketingu i administracji. Oprócz tego prowadzona jest rekrutacja na trzy inne stanowiska.

Muzeum Zamkowe w Malborku administruje trzema średniowiecznymi zamkami, w tym jednym wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO. Zespół liczy obecnie blisko 150 osób, pracujących w trzech zamkach: w Malborku, Kwidzynie i Sztumie.

- „Tworzymy zespół pasjonatów i cieszymy się, że możemy każdego dnia czuć atmosferę tego wyjątkowego miejsca. Razem pracujemy nad nieustannym rozwijaniem naszych kompetencji i realizujemy szereg projektów badawczych, kulturalnych, edukacyjnych i wystawienniczych. Stanowimy interdyscyplinarny zespół, działamy wspólnie i dzięki zaangażowaniu każdej z osób realizujemy misję Muzeum. Klimat zamkowych przestrzeni jest jedyny w swoim rodzaju - to inspiracja sama w sobie. Wierzymy, że nasze miejsca pracy, ich historia i architektura dają nam unikalną bazę, ale najważniejsza w pracy jest atmosfera, którą tworzymy. Szanujemy się wzajemnie i wiemy, że różnorodność jest naszą siłą. Praca z nami, to gwarantowany rozwój. Zmiany to codzienność, nieustannie się rozwijamy, usprawniamy procesy i doskonalimy sposoby pracy” - informuje Muzeum Zamkowe i zachęca do współpracy osoby kreatywne, z pozytywnym nastawieniem, dobrą energią, lubiące wyzwania oraz ukierunkowane na dialog i poszukiwanie rozwiązań.

W chwili obecnej Muzeum prowadzi rekrutację na następujące stanowiska:

Asystent w Oddziale Zamek w Kwidzynie (oferta ważna do 31 stycznia 2023)

Asystent muzealny / adiunkt muzealny – opiekun kolekcji malarstwa, kolekcji tkanin, kolekcji witraży (oferta ważna do 31 stycznia 2023)

Specjalista/ka ds. wydawnictw (oferta ważna do 12 lutego 2023)

Z-ca dyrektora ds. marketingu i administracji (oferta ważna do 28 lutego)


 

 

 

Źródło: Muzeum Zamkowe w Malborku

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.