Wydanie nr 37/2023, Poniedziałek 6.02.2023
imieniny: pokaż (6 imion)Dorota, Leon, Paweł, Leona, Amanda, Zdziewit
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Ogłoszono konkurs o przyznanie Stypendium Kulturalnego Powiatu Sztumskiego.

To bardzo dobra wiadomość dla piszących, malujących, filmujących, fotografujących i innych ludzi kultury. Zarząd Powiatu Sztumskiego ogłosił konkurs o przyznanie Stypendium Kulturalnego Powiatu Sztumskiego w roku 2023.

Środki finansowe przeznaczone są dla osób zajmujących się twórczością artystyczną, upowszechnianiem i ochroną dóbr kultury. O stypendium mogą ubiegać się wyłącznie osoby fizyczne, których miejscem zamieszkania lub tworzenia jest powiat sztumski oraz osoby realizujące przedsięwzięcia kulturalne dotyczące powiatu. Maksymalna wysokość stypendium to 3 tys. zł brutto. Termin składania wniosków upływa z dniem 31 stycznia 2023 r.

W przypadku ofert wysłanych pocztą tradycyjną lub za pomocą innego operatora, decyduje data wpływu wniosku do urzędu. W przypadku ofert wysłanych przez ePUAP, termin składania ofert upływa 31 stycznia 2023 r. do godz. 23.59.

Wniosek o przyznanie stypendium oraz wszystkie niezbędnie informacje znajdują się w ogłoszeniu o konkursie na stronie https://powiatsztumski.pl/asp/pliki/aktualnosci/zogloszenie_stypendium_kulturalne2023.pdf . Szczegółowych informacji na temat Stypendium Kulturalnego udziela Brygida Rutkowska-Piszcz, Wydział Edukacji i Ochrony Zdrowia, tel. (55) 26774 45, e-mail: naczelnikek@powiatsztumski.pl

 

 

 

 

Informacja Starostwa Powiatowego w Sztumie

Starostwo Powiatowe w Sztumie
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.