Wydanie nr 159/2023, Czwartek 8.06.2023
imieniny: pokaż (9 imion)Wyszesław, Wilhelm, Medard, Maksymin, Seweryn, Herakliusz, Medarda, Maksymina, Dobrociech
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Oficjalne otwarcie Kanału Żeglugowego na Mierzei Wiślanej - 17.08.2022

Oficjalne otwarcie Kanału Żeglugowego na Mierzei Wiślanej - 17.08.2022 fot. TvMalbork.pl / Zulawyimierzeja24.pl / TvRegionalna24.pl / TvSztum.pl Piotr Wąsowicz
W sobotę (17 września 2022) nastąpiło uroczyste otwarcie Kanału Żeglugowego przez Mierzeję Wiślaną - nowej drogi wodnej, łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską. Od niedzieli kanał jest ogólnodostępny dla jednostek pływających. Po raz pierwszy w historii mogą one wpłynąć na Zalew Wiślany z pominięciem rosyjskiej strefy przybrzeżnej. Pełną funkcjonalność kanał uzyska w przyszłym roku.

Przekop Mierzei Wiślanej 17 września 2022 Oficjalne otwarcie Kanału Żeglugowego na Mierzei Wiślanej 45 min Statki wypływają i wpływają z Zalewu Wiślanego

Piotr Wąsowicz
Przejdź do komentarzy

 

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
....
.... 19.09.2022, 09:16
Malbork ma darmowe autobusy i słyszałem że jak będzie zalewać miasto co niektórzy mechanicy z Malborka będą przerabiać samochody na pojazdy pływające takie jak w filmie pan samochodzik.
Taka jest prawda.
Taka jest prawda. 19.09.2022, 18:38 (odpowiedź do ....)
Po pierwsze - w filmie Pan Samochodzik i Templariusze nie było żadnego pojazdu pływającego tylko był samochód pływający marki Volkswagen typ 166 Schwimmwagen z dorobionym bagażnikiem.
Po drugie - Malbork nie ma żadnych darmowych autobusów. Wszystkie zostały zakupione i zapłacone (różne formy płatności ). Malbork ma tylko bezbiletowe środki transportu miejskiego.
Po trzecie - osobnik podpisujący się wielokropkiem jest typem wiecznego malkontenta, który notorycznie na forum TVMalbork wylewa swoje żale na okolicznych mechaników, pisząc bzdurne komentarze.
....
.... 19.09.2022, 19:11 (odpowiedź do Taka jest prawda. )
A po czwarte żebyś trafił na takich mechaników za granicami miasta państwa i na takiego mądrale jak ty i podobno zobaczymy czy nie będziesz malkontentem czy innym z żalami i narzekaniami