Wydanie nr 62/2024, Sobota 2.03.2024
imieniny: pokaż (11 imion)Absalon, Paweł, Januaria, Agnieszka, Symplicjusz, Michał, Helena, Franciszek, Henryk, Krzysztof, Prosper
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

MOW NEWS. Dziennikarskie szlify, odcinek 13 – Janusz Kupcewicz.

Mimo, że działalność MOW News została zakończona, przedstawiamy przedostatni odcinek „Dziennikarskich szlifów”, który udało się młodym redaktorom z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Malborku nagrać kilka tygodni temu z chlubą polskiej piłki nożnej.

Witajcie w trzynastej odsłonie „Dziennikarskich szlifów”. W samym sercu Gdyni młodzi redaktorzy z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Malborku spotkali się z jej największą sportową chlubą. Janusz Kupcewicz – mimo, że piłkarską karierę zakończył jeszcze w latach osiemdziesiątych – cały czas na trybunach gdyńskiej „Arki” wspominany jest jako najlepszy piłkarz w jej ponad 90-letniej historii.

Jak wspomina zdobycie brązowego medalu podczas mundialu w Hiszpanii? Czy bardziej ceni sobie Mistrzostwo Polski z Lechem Poznań, czy Puchar Polski z Arką Gdynia? Co czyni piłkarza wyjątkowym? i Skąd wziął pomysł, by po zakończeniu kariery znaleźć dla siebie miejsce w kantorku wuefistów szkoły podstawowej? Jesteście ciekawi? Zapraszamy w niezwykłą podróż w świat Janusza Kupcewicza.

 

 

 

Nagranie i realizacja materiału: MOW News

MOW News
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.