Wydanie nr 332/2021, Niedziela 28.11.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Grzegorz, Lesław, Zdzisław, Gościrad, Lesława, Jakub, Rufin, Ginter, Guncerz, Gunter, Kwieta, Berta
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowy Staw. Joanna Aleksandrowicz wystąpiła w Galerii Żuławskiej.

Nowy Staw. Joanna Aleksandrowicz wystąpiła w Galerii Żuławskiej. fot. TvRegionalna24.pl
W niedzielne popołudnie w Galerii Żuławskiej w Nowym Stawie odbył się koncert Joanny Aleksandrowicz, która porwała zgromadzoną publiczność w niezwykłą podróż po muzyce filmowo – musicalowej.

 

W niedzielę, 24 października br. nowostawski Ołówek gościł niezwykłą artystkę młodego pokolenia, Joannę Aleksandrowicz, która koncertem „Od nocy do nocy” przeniosła nowostawską publiczność do świata nieoczywistych barw musicali i dawnych filmów. W repertuarze znalazły się utwory z najbardziej znanych filmów, tj. Noce i dnie, Vabank, a także Cykl Tang m.in. Astora Piazzolli.

 

Przypomnijmy, że Joanna Aleksandrowicz to aktorka i wokalistka młodego pokolenia, która występowała na scenach wielu teatrów w Polsce. Obecnie wciela się w rolę Bianki w spektaklu Xięgi Schulza w reżyserii Mistrza Jana Szurmieja. Współpracuje z topowymi reżyserami filmowymi, m.in z Wojtkiem Smarzowskim i Markiem Koterskim.


 

Zapraszamy na materiał wideo.

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje.
Przejdź do komentarzy

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Kultura


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.