Wydanie nr 37/2023, Poniedziałek 6.02.2023
imieniny: pokaż (6 imion)Dorota, Leon, Paweł, Leona, Amanda, Zdziewit
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowość w McDonald’s®! Do linii Supreme Crispy Chicken dołącza burger i McWrap® Caesar

  • Wydanie nr 37/2023
  • 13 pażdziernika 2021, 11:28
  • McDonald's ul. Piastowska 2, 82-200 Malbork
Nowość w McDonald’s®! Do linii Supreme Crispy Chicken dołącza burger… fot. McDonald's ul. Piastowska 2, 82-200 Malbork
Na fanów chrupiącego kurczaka czeka nie lada gratka. Do dobrze znanej i lubianej linii Supreme Crispy Chicken dołącza burger i McWrap Supreme Crispy Chicken Caesar. To idealna propozycja dla wielbicieli pysznie chrupiącej panierki oraz soczystego mięsa. Taki jest właśnie kurczak w McDonald’s!

13 października 2021

Supreme Crispy Chicken to linia, którą zdążyli pokochać wszyscy miłośnicy soczystego i chrupiącego kurczaka. Od 13 października, obok takich pozycji jak burger i McWrap Supreme Crispy Chicken Sweet&Spicy czy Supreme Cripsy Chicken Tenders, pojawia się zupełna nowość – burger i McWrap Supreme Crispy Chicken Caesar.  
 
Nowości pod szyldem Supreme Cripsy Chicken to istna finezja smaku. Zarówno burger, jak i McWrap Supreme Cripsy Chicken Caesar, skrywają wiodącego prym, fantastycznie chrupiącego kurczaka. Jego orszak stanowią ser cesarski, świeże listki rukoli, soczysty pomidor oraz dwa rodzaje cebulki – pysznie prażona i wyrazista czerwona. Całość dopełnia aksamitny sos cesarski. Kto spróbuje, ten rządzi!
 
Kampanii ponownie towarzyszy spot, który odkrywa chrupkość kurczaka Supreme Crispy Chicken w dość niecodziennej scenerii. Akcja rozgrywa się w centrum kontroli lotów oraz lądowniku, kiedy to trzech astronautów zmierza ku końcowi swojej misji. Tuż przed lądowaniem, konsternację wzbudza tajemnicze chrupnięcie. W centrum dowodzenia szybko okazuje się jednak, że zagadkowe trzaski to nie efekt usterki, tylko chrupanie jednego z asystentów, który jadł burgera Supreme Crispy Chicken z McDonald’s.
McDonald's ul. Piastowska 2, 82-200 Malbork

 

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi