imieniny: pokaż (6 imion)Bogdan, Jan, Józef, Leoncjusz, Marceli, Marek
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Castle Triathlon Malbork 2021 - Mega relacja z I dnia rywalizacji w 4K

Zapraszamy na godzinną wideo relacje w 4 K z pierwszego dnia rywalizacji w ramach jubileuszowej, XX. edycji Castle Triathlon Malbork.

W sobotę w Malborku rywalizowali zawodnicy na dystansach 1/4 IM oraz 1/8 IM. To był dzień pełen niesamowitych sportowych emocji!

Zapraszamy na godzinną wideo relację - mega relację Castle Triathlon Malbork 2021 - Mega relacja z I dnia rywalizacji! Dron Tv Malbork robi robotę 4K

Najlepszy na dystansie 1/4 IM okazał się Dorian Horsten (KS TRI TALENT TEAM GDAŃSK, 01:53:27). Druga lokata należała do Krzysztofa Owczarka (TriWise, 02:02:41). Na najniższym stopniu podium stanął Marek Biegała (Bike U Up – Europell biegala_triventure, 02:03:51) Najlepsza wśród kobiet była: Maja Bużycka (Natural EPO #DASHRADE Racing Team, 02:12:23). Drugie miejsce zajęła Ola Korulczyk TRIWAWA – Biegajaca Bio Mama (02:18:03). Trzecia była Katarzyna Kaczkowska (CTS – CzajaTrainingSystem, 02:25:18)

Zwycięzcą na najkrótszym dystansie – 1/8 IM został świetnie dysponowany Karol Janicki (TM Iron Team KU AZS UAM POZNAŃ, 01:02:42). Drugie miejsce zajął Michał Czapiński (LION BROKERS – BIKE U UP 01:04:02), a trzecie – Wojciech Poparda 01:05:06. Wśród kobiet dominowała – Martyna Waśniewska (01:11:37) druga na mecie zameldowała się Agata Kwiatkowska (01:14:22), zaś ostatnie miejsce na podium zajęła Marta Goc-Kozakiewicz (4TriTeam/ Kwidzyn Biega, 01:14:47). Warto wspomnieć, że dzisiaj odbyły się również zmagania sztafet triathlonowych na obu dystansach.

Na popularnej „ćwiartce” triumfowała drużyna LABOSPORT Team – Tomasz Pomierny, Piotr Wadecki, Wojciech Zaucha (01:57:36). Drugie miejsce zajęła drużyna TRI “P” TEAM w składzie Piotr Augustyniak Patrycja Bohdanowicz, Paweł Florek (02:13:17) Na najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy ETT Elbląg Triathlon Team – Klimowski Przemysław Paweł Buczko, Mikołaj Waliński (02:14:11). Na dystansie 1/8 IM pierwsze miejsce zajęli Marcin Walkowiak Miłosz Walkowiak, Marcel Walkowiak (Agros-TJ, 01:05:07 ). Druga lokata należała do Tridivision Triathlon Team, w składzie Rafał Chmielewski, Jakub Chmielewski, Maciej Chmielewski (01:07:10). Trzecie miejsce wywalczyła drużyna Hubert Walczak, Łukasz Walentynowicz, Olaf Walczak z MKS Truso Elbląg (01:12:37).

W tym roku, na trasie oraz na mecie zawodników mogli dopingować kibice, co motywowało ich do osiągania niesamowitych wyników i przekraczania swoich granic. Jak co roku w Malborku padł rekord życiówek! Wszystkim gratulujemy! Pokazaliście dzisiaj, że #żelazoNIEklęka! Wyniki Castle Triathlon Malbork 2021 – 1/4 IM oraz 1/8 IM Przedstawiamy wyniki z pierwszego dnia rywalizacji w ramach Castle Triathlon Malbork 2021 – dystanse 1/4 IM oraz 1/8 IM