Wydanie nr 261/2021, Sobota 18.09.2021
imieniny: pokaż (11 imion)Irena, Józef, Fereol, Zachariasz, Dobrowit, Stefania, Zachary, Ryszarda, Tytus, Baltazar, Sobierad
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Sportowy sukces kapral Aleksandry Karpuk.

  • Wydanie nr 261/2021
  • 8 czerwca 2021, 10:40
  • 7 PBOT
  • Wiadomości
Malbork. Sportowy sukces kapral Aleksandry Karpuk. fot. FB Polska Organizacja Kyokushinkai
Kapral Aleksandra Karpuk zdobyło podwójne mistrzostwo w karate na zawodach w Krakowie. Poza pokonywaniem przeciwników na macie służy również w 7 Pomorskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej.

 

W sobotę, 5 czerwca br. w Krakowie odbyły się VII Akademickie Mistrzostwa Polski Karate Kyokushin. Mistrzostwa rozgrywane były w dwóch konkurencjach - kata i kumite, z podziałem na kategorie wagowe kobiet i mężczyzn. Brali w nich udział  zawodnicy studiujący na wyższych uczelniach w kraju.

 

W konkurencji kata kobiet oraz kumite kobiet + 65 kg podwójne mistrzostwo zdobyła Aleksandra Karpuk, która poza pokonywaniem przeciwników na macie służy również w 7 Pomorskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej w stopniu kaprala.

 

- "Pragniemy pogratulować Pani Aleksandrze sukcesów sportowych i zapewnić o dumie jaką czujemy, gdyż swoją postawą reprezentuje Pani również Naszą Brygadę"- mówi Maciej Szalbierz z 7 PBOT. - "Słowa wdzięczności kierujemy także do Pana Pawła Sujki – trenera Świnoujskiej Akademii Karate Kyokushin, której reprezentantką jest pomorski terytorials.  Z żołnierzem wyszkolonym na tak wielu obszarach nasza mała Ojczyzna z pewnością może czuć się bezpieczna!"

 

 

 

 

Informację i zdjęcie przekazał: Maciej Szalbierz, 7 PBOT (Foto: FB Polska Organizacja Kyokushinkai)

7 PBOT
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.