Wydanie nr 269/2021, Niedziela 26.09.2021
imieniny: pokaż (6 imion)Euzebiusz, Majnard, Cyprian, Kacper, Kasper, Damian
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Nowy Dwór Gdański. Okradał myjnie samochodowe.

  • Wydanie nr 269/2021
  • 23 marca 2021, 15:30
  • KPP Nowy Dwór Gdański
  • Na sygnale
Nowy Dwór Gdański. Okradał myjnie samochodowe. fot. KPP Nowy Dwór Gdański
W sobotę patrol dzielnicowych zatrzymał sprawcę kradzieży z włamaniem do automatów na myjni samochodowej. Znaleźli przy nim nie tylko skradzione monety i żetony, ale również telefon, który figurował jako utracony oraz amfetaminę. Do sprawy został zatrzymany 29-letni mężczyzna i 22-letnia kobieta. Oboje są mieszkańcami powiatu elbląskiego. Noc spędzili w policyjnym areszcie. W poniedziałek wobec 29-latka sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

 

W sobotę, 20 marca br. około godziny 2 w nocy patrol dzielnicowych z Nowego Dworu Gdańskiego udał się na teren jednej z myjni samochodowych, na której włączył się alarm. Na miejscu zauważyli, że uszkodzony został panel wrzutnika monet. Już po chwili zatrzymali samochód, w którym przebywał 29-letni mężczyzna wraz z 22-letnią kobietą. W trakcie kontroli znaleźli przy nich monety o nominale 1, 2 i 5zł na łączną kwotę prawie 300 zł, a także 200 sztuk żetonów do myjni samochodowych. Ponadto przy mężczyźnie znaleźli również kradziony telefon i amfetaminę. Obydwoje zostali zatrzymani i noc spędzili w policyjnym areszcie. Jak się okazało, 29-letni mieszkaniec powiatu elbląskiego był wcześniej skazany wyrokiem sądu za przestępstwa o podobnym charakterze. Nowodworscy policjanci analizują wszystkie zgłoszone przestępstwa o podobnym charakterze, zaistniałe na terenie naszego województwa.

 

 

 


W poniedziałek, 22 marca br. wobec mężczyzny sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

 

 

 

Informację i zdjęcie przekazała: mł. asp. Joanna Słowik, oficer prasowy KPP Nowy Dwór Gdański

 

KPP Nowy Dwór Gdański
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.