Wydanie nr 131/2021, Wtorek 11.05.2021
imieniny: pokaż (16 imion)Benedykt, Filip, Mamerta, Adalbert, Leon, Gwalbert, Walbert, Waldebert, Stella, Franciszek, Mamert, Lutogniew, Ignacy, Zuzanna, Tadea, Tadeusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Śmierć w parku na Osiedlu Południe. Sekcja zwłok wyjaśni przyczyny.

Malbork. Śmierć w parku na Osiedlu Południe. Sekcja zwłok wyjaśni przyczyny. fot. Widz TvRegionalna24.pl
Do zdarzenia doszło w czwartek w godzinach porannych. Mieszkaniec Malborka, który wyszedł z psem na spacer, natknął się na nieprzytomnego mężczyznę leżącego pod ławką w Parku Kieszonkowym przy ulicy Rolniczej. Powiadomieni o tym fakcie funkcjonariusze policji po przybyciu na miejsce stwierdzili jego zgon.

 

W czwartek, 18 marca br. około godziny 07.35 do dyżurnego malborskiej policji wpłynęło zgłoszenie o nieprzytomnym mężczyźnie leżącym w parku przy ulicy rolniczej w Malborku. Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci stwierdzili jego zgon.

 

 

 

 

Na nieprzytomnego natknął się mieszkaniec Malborka, który o wczesnej porze wyszedł ze swoim psem na spacer. Od razu powiadomił o tym fakcie odpowiednie służby.

 

 

 

 

Z informacji, jakie uzyskaliśmy od asp. Sylwii Kowalewskiej, oficera prasowego KPP Malbork wynika, że pracujący na miejscu policjanci ustalili tożsamość zmarłego. Okazał się nim 54-latek bez stałego adresu zamieszkania. Zwłoki zostały zabezpieczone do badań sekcyjnych, w celu ustalenia przyczyny śmierci. Pracujący na miejscu zdarzenia prokurator wstępnie wykluczył, aby do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie.

 

 

 

 

Zdjęcie nadesłane przez widza TvRegionalna24.pl

Redakcja. Czekamy na Twoje informacje info @ tvregionalna24.pl
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
gość
gość 24.03.2021, 10:43
Moim zdaniem w tym mieście jest dużo dobrych wartościowych ludzi dlatego nie przekreślam miasta ale dalej do znudzenia będę powtarzał że w tym mieście dużo ludzi tęskni nie za komuną ale za punk rokiem i tzw.panowaniem punk rock tym niby panom nic nie pomoże dalej będą stali w miejscu do panowania co niektórym jeszcze"daleko" to nie o to chodzi ludzie czy wy się obudzicie czy nie chodzi mi np.o siedzenie na zderzaku i granie na nerwach w sklepach i sztucznych kolejkach bierzcie przykład z innych miast pomyście o przyszłości.
Krzyżak
Krzyżak 22.03.2021, 12:04
To kolejny sygnał dla straży miejskiej !!!!! Brak patroli !!!!! Gdyby takowe mialy miejsce to moze by jeszcze w/w żył...w najgorszym przypadku mialby mandat za popijanie lub bylby pouczony...
Formacja albo do działań albo referendum !!!!