Wydanie nr 270/2021, Poniedziałek 27.09.2021
imieniny: pokaż (12 imiona)Przedbor, Urban, Gaja, Amadeusz, Gajusz, Mirela, Adolf, Adolfa, Zybart, Zybert, Zybracht, Zygbert
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Ogłoszenie Wójta Gminy Malbork z dnia 5 marca 2021 r. w sprawie wykazu nieruchomości.

Wójt Gminy Malbork, Marcin Kwiatkowski podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości stanowiących mienie komunalne Gminy Malbork przeznaczonych do wydzierżawienia.

 

 

Okres na jaki umowa zostanie zawarta - czas nieoznaczony.

Termin płatności czynszu dzierżawnego: 2 raty półroczne w terminie do 15 lutego za drugie półrocze roku poprzedniego i do 31 sierpnia za pierwsze półrocze roku bieżącego, wg ceny kwintala pszenicy podanej w Obwieszczeniu Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego w sprawie średniej krajowej ceny skupu pszenicy w danym półroczu.

Zwolnienie z obowiązku ponoszenia obciążeń publiczno - prawnych na podstawie uchwały Rady Gminy Malbork Nr XXXIX/251/2006 z dnia 24 lutego 2006 r. w sprawie zwolnienia od podatku od nieruchomości terenów inwestycyjnych okresowo wykorzystywanych na cele rolnicze.

Tereny przeznaczone do wydzierżawienia nie podlegają ustaleniom obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.

Wykaz wywieszony został dnia 5 marca 2021 r. na okres 21 dni na tablicy ogłoszeń w lokalu Urzędu Gminy Malbork oraz opublikowany na stronie internetowej urzędu /www.gmina.malbork.pl/ i w Biuletynie Informacji Publicznej /ugmalbork.mojbip.pl/ Informacja o wywieszeniu wykazu umieszczona została w prasie lokalnej /www.tvmalbork.pl/.

 

 

 

 

Informacja prasowa Urzędu Gminy Malbork

UG Malbork
Przejdź do komentarzy

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Przetargi - Ogłoszenia


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.