Wydanie nr 215/2021, Wtorek 3.08.2021
imieniny: pokaż (5 imion)Nikodem, Nikodema, Szczepan, Lidia, Piotr
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Ruszyła rejestracja seniorów mających 70 i więcej lat na szczepienia przeciwko COVID-19. [wideo, zdjecia]

Od piątkowego poranka na szczepienie przeciwko COVID-19 mogą rejestrować się seniorzy w wieku 70+. Wielu z nich wybrało stacjonarną metodę rejestracji i przyszło do punktów szczepień.

W piątek o godzinie 6 rano ruszyła rejestracja seniorów mających 70 i więcej lat na szczepienia przeciwko COVID-19. Od 15 stycznia na konkretne terminy w konkretnych punktach szczepień umawiają się już seniorzy powyżej 80. roku życia. Szczepienia tych osób mają się rozpocząć w poniedziałek 25 stycznia.

Rejestracja jest prowadzona na trzy sposoby:

- infolinia pod numerem 989;

- strona internetowa pacjent.gov.pl;

- osobista rejestracja w punkcie szczepień.

 

15 stycznia - ruszyła rejestracja dla osób powyżej 80. roku życia

22 stycznia - ruszyła rejestracja dla osób powyżej 70. roku życia.

25 stycznia - ruszą szczepienia dla osób powyżej 70. roku życia w 5994 punktach w całej Polsce.

Piotr Wąsowicz
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Patronat
Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork, Internet Światłowodowy i Telewizja HD + 4K Malbork, Nowy Staw, Nowy Dwór Gdański, Frombork,
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Wiadomości


Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
kronos
kronos 24.01.2021, 12:34
na sreio chcecie sie szczepić?
Ola
Ola 23.01.2021, 22:22
Widzę, że co niektórzy na forum są bardzo zafiksowani na PiS i obecną władzę. Moi drodzy, władzę samorządową w mieście Malborku sprawują członkowie Koalicji Obywatelskiej, PSL i Lewicy, PiS jest marginesem. Przychodnie podlegają w większości samorządom, a po obecnej sytuacji w mieście można wywnioskować, że władza czyt. Starosta czy Burmistrz mają mieszkańców głęboko w nosie. Gdyby choć trochę zależało im na naszym zdrowiu i bezpieczeństwie, już dawno zwołaliby naradę, by wyjść jakoś z tego impasu. W sąsiednim Sztumie do szczepień zgłosiły się trzy podmioty, w Malborku tylko jeden, chyba co jest nie tak. Może Włodarze w końcu zakasają rękawy i wezmą się za robotę?
Prałat
Prałat 23.01.2021, 23:04 (odpowiedź do Ola)
Program szczepień przygotował i nadzoruje Rząd a nie samorządy.
janek
janek 25.01.2021, 21:18 (odpowiedź do Prałat)
Ale to samorządy mają opanowaną służbę zdrowia. Proszę mi pokazać, choć jedną przychodnię w Malborku, którą zawiaduje rząd. Proszę zauważyć, że w Malborku działają "niepubliczne" ośrodki zdrowia. A co znaczy "niepubliczny"? Za Słownikiem Języka Polskiego -"Szpital lub przychodnia nienależąca do państwa tylko do prywatnego właściciela. Po prostu prywatny szpital, prywatna przychodnia". Na tej samej zasadzie, jak prywatny domek, auto, mieszkanie. Jeśli właściciel czegoś nie chce, to nikt mu tego nie narzuci. Rząd dostarcza tylko szczepionki, według ilości rozdysponowanej przez UE, do punktu szczepień. Tyle i tylko tyle. A wybierając w wyborach lewactwo i liberałów, macie to, czego chcieliście - "niepubliczne zakłady medyczne". Znasz powiedzenie - masz kasę, to się lecz w prywatnym. Dla nich liczy się tylko kasa, a nie pacjent.
Jozio
Jozio 23.01.2021, 21:37
Ciekawe na kogo oni głosowali?
Krzyżak
Krzyżak 23.01.2021, 12:45
Głosujcie dalej na prezesa I jego Pinokia! W tv pis wszystko jest naj ! Zero kryzysu zero biedy I te cudowne 500+ ,którym kupuje elektorat ...No i daniny milionowe na tadka kościół I tubę tv i po co robić cokolwiek jak za nasze podatki karmią elektorat ,który znowu ich wybierze...błędne koło!
Wybraliście to macie ! Ta kolejka to tylko 1 przykład jak naprawdę jest w naszym kraju !
Gość
Gość 23.01.2021, 09:34
Udało się zapisać przez infolinię dziadków na Marzec 70 km od Malborka.
...
... 23.01.2021, 12:54 (odpowiedź do Gość)
W którym roku??? Upokorzenie!