Wydanie nr 264/2021, Wtorek 21.09.2021
imieniny: pokaż (9 imion)Bernardyna, Hipolit, Jonasz, Marek, Laurenty, Mateusz, Ifigenia, Bożeciech, Melecjusz
ReklamaKontakt
  • tvregionalna24.pl
  • tvmalbork.pl
  • zulawyimierzeja24.pl
  • tvdzierzgon.pl

Malbork. Czy to koniec koszmaru handlarzy z targowiska miejskiego?

  • Wydanie nr 264/2021
  • 11 stycznia 2021, 11:47
  • KPP Malbork
  • Na sygnale
  • 10 komentarzy
Malbork. Czy to koniec koszmaru handlarzy z targowiska miejskiego? fot. TvMalbork.pl
Funkcjonariusze w dalszym ciągu prowadzą wzmożone działania prewencyjno-wywiadowcze, które są ukierunkowane na zapobieganie przestępczości wśród nieletnich. Policjanci ustalili wszystkich małoletnich i nieletnich sprawców, którzy są odpowiedzialni za akty wandalizmu ma targowisku miejskim. Materiały z prowadzonego postępowania zostały przekazane do sądu rodzinnego, który podejmie dalsze decyzje w tej sprawie.

 

Malborscy policjanci cały czas monitorują sytuację w okolicy targowiska miejskiego z uwagi na osoby nieletnie dopuszczające się aktów wandalizmu. Przez ostatnie dni policjanci przeprowadzili kilkadziesiąt kontroli oraz wylegitymowali blisko 40 osób małoletnich, które znajdowały się na targowisku miejskim oraz na placu zabaw przy ulicy Jagiellońskiej. W działania zaangażował się dzielnicowy oraz policjantki Zespołu ds. Nieletnich. Funkcjonariusze ustalili sprawców, którzy odpowiadają za akty wandalizmu, do jakich dochodziło w ostatnim czasie.

 

 

 

 

Jest to grupa 8 osób w wieku od 10 do 16 lat, która odpowie za uszkodzenie dachu, wybicie szyb w pawilonach, uszkodzenie rynien. Funkcjonariusze ustalili również dane dwóch nieletnich sprawców uszkodzenia kamery, która znajdowała się na targowisku miejskim. Sprawa nie została jeszcze zgłoszona organom ścigania. W najbliższym czasie osoba uprawniona złoży zawiadomienie oraz wniosek o ściąganie, gdyż jest to niezbędne w celu dalszego prowadzenia postępowania. Zebrany w tych sprawach materiał dowodowy, w tym min. zabezpieczony monitoring oraz dokumentacja fotograficzna został przekazany do sądu rodzinnego. W poniedziałek, 11 stycznia br. i w kolejnych dniach malborscy policjanci będą kontynuowali sprawdzanie targowiska i jego okolic. Teren ten objęty jest szczególnym zainteresowaniem malborskich funkcjonariuszy.

 

 

 

 

Informację i materiał wideo przekazała: podkom. Katarzyna Marczyk, Wydział Prewencji KPP w Malborku

 

KPP Malbork
Przejdź do komentarzy

 

Powiązane artykuły

Kamery On-Line

Podziel się:
Oceń:
Tagi

Zobacz więcej z kategorii Na sygnale


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe i naruszające regulamin będą usuwane.

 
Różowy.
Różowy. 11.01.2021, 23:13
W tym Mieście nie wiadomo czy się śmiać czy płakać pytam się czy (co nie które pajace ) inaczej nie da się nazwać nie umieją się zachować w sklepach a w szczególności chodzi o stację paliw ciekawe czemu właśnie tam lubią grać na nerwach podnosić ciśnienie itd. nie wspomnę o (korona wirusie) nic wam te zagrywki nie dadzą podkreślam że ten element jest na marginesie nie wszyscy są zli w tym Mieście.
RIK
RIK 11.01.2021, 20:39
Prawidłowo,a dodatkową karę dać sprzątanie targowiska,niech ludzie zobaczą kto ich terroryzował.
Krzyżak
Krzyżak 11.01.2021, 20:43 (odpowiedź do RIK)
W kamizelkach z napisem "To ja byłem Rambo ,teraz sprzątam to szambo" !
Krzyżak
Krzyżak 11.01.2021, 20:37
Nie ogłaszajcie sukcesu !!!! Ta banda I im podobne przenosi się z miejsca na miejsce ! A p.Farysej czym się chwali w radio Malbork?????? Czym???? Może zróbmy referendum ma temat skuteczności straży miejskiej????!!!! Może zapytamy mieszkańców kiedy im pomogła w/w formacja ??? Kiedy widzieli piesze patrole w swojej okolicy???? Rzucam rękawice! P.Fraysej czekam na listę osiągnięć pańskich podwładnych!!!! Czekam na wykaz interwencji I ukarania mandatem kogokolwiek !!!! Oprócz złego parkowania....! Przekahaz raz w miesiącu I klapki na oczach to patrol???????! To marnowanie pieniędzy podatników!!!! Już nie mogę tego słuchać I oglądać I czytać ! Krew zalewa ! Nigdzie nie widać pana ludzi !!! No sory chyba ,że latem zimny łokieć po Kościuszki.... BRAK SŁOW !
Nic się nie da
Nic się nie da 12.01.2021, 09:52 (odpowiedź do Krzyżak )
Chciałabym aby się pan komendant pochwalił sukcesem zrobienia porządków na fontannie i okolicach bo tego się nie da od kilku lat. Nie da się również zrobić porządków z parkowaniem na Słowackiego koło domu starców. Nie da się zrobić nic z menelami na Jasnej i Sienkiewicza. Kiedyś było tłumaczenie że nie ma kamer teraz są i co dalej się nie da.
zew
zew 12.01.2021, 13:04 (odpowiedź do Nic się nie da)
Na zapleczu DEKADY i w tunelu tez się nie da nic zrobić Panie komendancie ????????
Krzyżak
Krzyżak 12.01.2021, 20:11 (odpowiedź do zew)
Nic się nie da...Bo kuzwa trzeba wreszcie ruszyć dupę za biurka I ROZMAWIAĆ! Z ludźmi na dzielnicach !!!
trew
trew 11.01.2021, 22:31 (odpowiedź do Krzyżak )
Z parkowaniem tez słabo
gość obserwator
gość obserwator 11.01.2021, 15:00
Bardzo dobrze nie tylko młodzież w tym mieście nie umie się zachować byłem dziś w motoryzacyjnym dalej pchają się w sklepach (korona wirus ) to chyba specjalnie granie na nerwach. A kto słszał bajke o sroce i wronie sroka łapała wszystko co się świeci a kto został srokami ?
gość obserwator
gość obserwator 11.01.2021, 20:59 (odpowiedź do gość obserwator)
Miasto Malbork nie jest takie złe i wierzę jeszcze w to miasto dlatego wybaczamMU pchanie się w kolejce sklep motoryzacyjny (korona wirus).